Skocz do zawartości

Sugestie i pytania do administratora / moderatora oraz nowości na forum


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Sugestie:

- okiełznanie grafiki (zalecam totalną zmianę - mało czytelne razi, sporo niedopasowanych elementów chociażby ten edytor do wpisywania tekstów czarne okno słabe) - domyślam się, że jest wszystko w trakcie produkcji.

- podniesienie forum do góry ( używam Chrome i forum zaczyna mi się tak od ćwiartki monitora)

- Za dużo rozczłonkowanie na głównej stronie, za dużo tematów. Pierwsze skojarzenie nie chce mi się nawet czytać za dużo tego. Przydałby się guzik zwiń wszystko i rozwiń wszystko. Dobrze byłoby jakby wszystkie tematy zwinięte mieściły się na jednym screenie. Dodatkowo po zwinięciu można by zrobić aby na tej wstążce pokazane były odnośniki do pod tematów np. Obuwie męskie ma eleganckie sportowe inne itd

 

To tyle co rzuca mi się w oczy tak na szybko.

 

Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ramzes, trafiłeś na budowę praktycznie :)

Przed startem jeszcze duża praca przed nami, tymczasem serdecznie witamy :)

 

Oprawa graficzna będzie zupełnie inna - to co jest teraz to amatorskie eksperymenty :)

Rozbudowane forum i mnogość kategorii to kwestia, z którą musimy się właśnie uporać.

Będziemy dumać jak to zoptymalizować, bo tak jak myślałem ta dżungla nowego użytkownika może wystraszyć.

 

Podsumowując: dzięki za wszelkie sugestie i pisz śmiało co myślisz. Każda opinia jest dla nas ważna.

 

pozdrawiam

 

ED

Apropos kolorów, białych plam - to wszystko będzie dopieszczane, kiedy tylko grafik podrzuci nam top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Masz nas B)

Ale jest jaśniejsza - może nie tak jasna jak miłościwie nam panująca i najjaśniejsza np. Poczta Polska ale jest .

Jak wejdziesz w dany temat - robi się ciemniejsza od samego Palikota (no może nie aż tak )

Staramy się znaleźć jakiegoś grafika co ma talent i nie aż takie wyobrażenie o wartości swej twórczości jak Picasso - ale łatwo nie jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiśta wio .

Niby można - ogólnie to zastanawiamy się nad nowszym silnikiem a ten daje nowe możliwości co do samego skinu .

Niestety Emoty jak i rzeczone ikony tematów to już kwestia własna raczej - można i owszem kupić nowego skina - ale ...

Jest kilka ale nawet .

Generalnie naprawdę poszukiwany jest grafik Dead or Live - nawet wyznaczona jest nagroda - całkiem poważnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - chodzi o to, że tu trzeba trochę wyczuć klimat - dlatego fajnie, gdyby ktoś z forum podjął wyzwanie.

 

Dla mnie na przykład eye_lip robi przepiękne fotki i kompozycje, np:

3.jpg

 

Aha - i tu nie chodzi o tę puszkę, tylko o smaczek - po prostu miło się na to patrzy. W samym skinie w ogóle nie powinno być żadnych marek, firm ...

 

Inne:

http://www.wbutach.pl/topic/167-paski-do-zegarkow-reczna-robota-by-eye-lip/

 

I on właśnie czuje klimat. Nie wiem czy trochę bawi się grafiką, ale gdyby - to jestem pewien, że stworzyłby coś wyjątkowego.

Tylko eye_lip - póki co pracy to ma chyba full :)

 

No generalnie kogoś takiego chyba trzeba szukać. Ludzie nie związani z tematem - zwyczajnie tworzą nam coś, w czym tak naprawdę nie ma tego czegoś, co zachwyci w pierwszym kontakcie z forum.

 

No tak nam się wyśniło ;) Może zbyt ambitnie, ale będziemy próbować, aż coś w końcu wyjdzie :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Kolejna reorganizacja.

 

1.

Wydzielono nowy dział o MALOWANIU OBUWIA I SKÓR:

 

http://www.wbutach.pl/forum/222-malowanie-obuwia-skor-i-nie-tylko/

 

2.

Zrobił nam się bałagan w dziale o pielęgnacji, zatem wydzieliliśmy 3 subfora, by ułatwić wyszukiwanie informacji w oparciu o rodzaj materiału:

http://www.wbutach.pl/forum/27-sztuka-pielegnacji-i-nie-tylko/

 

Sugestie i wskazówki mile widziane (konstruktywna krytyka również :) )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukam optymalnego schematu, który ułatwi użytkownikom dobór odpowiednich środków. Po raz n-ty zgłosił się do mnie klient, który kremem do licówki potraktował zamszaki :)

 

Ludzie nie czytają, więc może schematycznie?

 

Na razie wymyśliłem coś takiego. Wszelkie uwagi, pomysły i sugestie mile widziane :)

 

PIELĘGNACJA OBUWIA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam problemy z logowaniem. Dzisiaj zalogowałem się dopiero za 6 razem. Nie jestem w stanie odczytać niektórych literek w wyrazach zamieszczonych w okienku, z którego mam je przepisać. Może wszyscy na tym forum są młodzi, mają sokoli wzrok - ja niestety nie jestem młody i nie mam już dobrego wzroku. Nie rozumiem po co to dodatkowe utrudnienie? Zabezpieczenie przed pijanymi?

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.