Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Portuguese Shoes 2011 Calendar and Ad Campaign by Frederico Martins
 

 

Kalendarz z butami- Portugalski sposób na promocję przemysłu obuwniczego
''Portugalskie buty- najseksowniejszy przemysł w Europie'' to hasło kampanii reklamowej promującej przemysł obuwniczy w Portugalii. Kampania składa się z 12 zdjęć, których tematem są buty, wszystkie zaprojektowane i wykonane w tym iberyjskim państwie. Pomysłodawcą kampanii jest APICCAPS-stowarzyszenie zrzeszające producentów obuwia.

źródło: http://luzo-fuzo.blogspot.com

Portuguese-Shoes-2011-Calendar-and-Ad-Campaign-by-Frederico-Martins-2.jpg02.jpg03.jpg04.jpg

 

Wszystkie fotki:
http://www.bloginity.com/blog/2010/12/22/portuguese-shoes-2011-calendar-and-ad-campaign-by-frederico-martins/#ixzz19Lx6xFNe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

byty :) Już nie edytuję, bo dyskusja straci sens ;) Zatem będę podtrzymywał, że pozaziemskie, wręcz anielskie ;)

 

Panów masz tam w pierwszym poście dwóch, więc zawsze coś :)

 

A jak już dałeś się wciągnąć to pokaż nam tu godną uwagi kampanię męskiego obuwia w kategorii Trekking najlepiej (tylko nie ta lidlowska);)

 

Ja gdzieś fajną widziałem, ale odgrzebać nie mogę. Jak pamięć mi wróci to zarzucę.

 

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na życzenie Blatio, coś specjalnego :)

 

Niskobudżetowa Kampania Hi-Tec, która zrobiła furorę - zobaczcie na liczbę odsłon Youtube.

 

liquidmtjpg-08a91539b91ee5ae.jpg

 

Najpierw obejrzyjcie film reklamowy:

 

 

Reszta pod spoilerem (nie otwieraj póki nie obejrzysz filmu) ;)

 

 

Bieganie po wodzie (liquid mountaineering) jednak niemożliwe

 

Muszę się do czegoś przyznać (z wstydem). Myślałem że bieganie po wodzie jest prawdziwe przez pierwsze 30 sekund video. Oglądanie tych mężczyzn biegnących przez wodę i czekanie na to aż zaczną się w nią zagłębiać było dosyć ekscytujące.

 

Wszyscy w tym video przygotowanym w dokumentalnym stylu, jak żywcem wyjętym z jednego z ekstremalnych programów telewizyjnych wyglądali na naprawdę zaangażowanych w ten pomysł. Jednak, logiczne pytania zaczęły przepływać przez moją głowę.

 

Zacząłem myśleć o wszystkich sposobach, w jaki mogliby oszukiwać. Dodatkowo, z subtelnie wkomponowaną informacją o butach Hi-Tec gdzieś w pobliżu 1:28 trwania filmu, zaczęło być dla mnie całkiem jasne że to może być reklama.

 

Wiele osób jednak przyjęło to bezkrytycznie. Jak widać na poniższym video całkiem poważnie potraktował to jeden z reporterów.

 

http://link.brightcove.com/services/player/bcpid1125919467?bctid=85728190001

 

 

Wyszło na to że miałem rację. Przyjrzałem się bliżej opisowi filmu i znalazłem link do strony Hi-Tec, twórcy „magicznych” butów. Można tam również przeczytać:

 

„After two weeks of worldwide buzz, we have decided to come clean and reveal that Hi-Tec were behind the ‘Liquid Mountaineering’ viral. „

 

Hi-Tec wypuściło również poniższe video, pokazujące jak wpadli na pomysł tej świetniej kampanii wirusowej.

 

 

Wytyczne Hi-Tec dla agencji reklamowej CCCP były bardzo jasne: „Make us famous”. Z prawie 4 milionami obejrzeń video na YouTube i ogromnego zainteresowania mediów, mogę powiedzieć że świetnie wykonali to zadanie. Osobiście, po potwierdzeniu że to wirusowe video i bieganie po wodzie nie jest prawdziwe, musiałem zobaczyć je jeszcze raz. Czyli chociaż może nie jest to najlepiej zakamuflowane video wirusowe, na pewno było bardzo dobrze przygotowane i sprawia, że chce je obejrzeć jeszcze raz, a później podzielić się nim z swoimi znajomymi.

 

Łukasz Sikora – Ardeum.pl

 

źródło:

http://ardeum.pl/bieganie-po-wodzie-liquid-mountaineering-jednak-niemozliwe/

 

 

 

 

http://www.oregonlive.com/business/index.ssf/2011/04/hi-tecs_youtube_video_liquid_m.html

 

http://www.hi-tec.com/infinity-run/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym czy po wodzie się da chodzić rozważał całkiem poważnie mój ulubieniec Leonardo da Vinci - zatem nie frapuj się nie_problem .

Co nie oznacza że on jedyny miał coś na myśli bo skądinąd wiadomo , że ktoś to jeszcze ..:)

 

Dobra cwaniaki - zatem jak on to robi ?

 

 

No fakt to showmen

Ale jeden był imieniem Jezus - i tu nijak nie wypada nikomu zaprzeczać .

Czy to wszystko ?

 

Chyba nie ...

 

 

Mizugumo taki specyficzny sprzęt (no niby buty nawet)

 

ninja_mizugumo.jpg

 

Są jak widać nadal do obejrzenia - mistyfikacja ?

Kto wie ? Ale ja śmiem twierdzić ,że jest coś na rzeczy .

 

ninja_mizugumo1.jpg

 

No to dziękuje z uwagę .

 

reihr4.gif

 

Co do kampanii reklamowych butów outdoorowych ...

Zwyczajna mniejszość rynkowa i tyle - bo tu się nie da sprzedać 1kk butów po około 2k $ para - ci z outdooru nie stracili aż tak rozumu :D:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, hehe, a filmiki Meindla znam, oglądałem chyba większość na YT, głównie pod kątem podpatrywania procesów produkcyjnych, które mnie najbardziej interesują :)

 

A tutaj filmik prezentujący fabrykę firmy Red Wing, której 'moc toe'ami' jestem zafascynowany od jakiegoś czasu, i które były dla mnie inspiracją przy zamawianiu swoich "prototypowych" Hanzeli ;)

 

 

Podoba mi się ich przywiązanie i dbałość o tradycję, oraz to, że przykładają wagę do tego, że robią te buty we własnym kraju.

 

A tutaj też z Red Winga, nieco dłuższy, ale też wart obejrzenia:

 

 

I jeszcze coś z innej firmy, też amerykańskiej, lecz tym razem "odświeżający" powiew lat 80-tych :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=lIXowZgniYw

 

Doszukałem się kiedyś niepotwierdzonej informacji, że w butach marki Texas Steer, niejaki Johnny Rambo w swojej oliwkowej kurtce M65 i śpiworem na plecach zawędrował do miasteczka Hope, gdzie został sponiewierany przez ludzi szeryfa Willa Teasle i tak się zaczęła ta słynna trylogia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niezupełnie ;) Rambo w "First blood" miał buty typu upland, odszyte z przodu w sposób, który najbardziej lubię, czyli 'moc toe' a wyglądały mniej więcej dokładnie tak:

 

ramboboots.jpg

 

Moim zdaniem piękne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.