Skocz do zawartości

Jakie buty wybrać? Który model kupić? Pomoc, sugestie, opinie ...


n0body

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież te same sklepy sprzedają na Allegro, więc nie wiem skąd strach przed aukcjami?

Po prostu szukaj sprawdzonych i pewnych sprzedawców. Tu polecić możemy Firmę, która wspiera działalność forum - pewnie, sprawnie i bezpiecznie:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=qd&us_id=10426873

 

Jeżeli o sklepy naciąć można się dokładnie tak samo, jak na aukcjach. Są i uczciwe, są i nieuczciwe, są i sklepy widma. Generalnie w życiu trzeba dokonywać właściwych wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam, szukam lekkich pomykaczy na sezon letni i interesują mnie dwa modele:

1) https://www.urbancity.pl/buty-asics-sakurada-dark-brown-sand-on-2-k-35659-p

2) http://worldbox.pl/buty-reebok-royal-cl-ray-blackconradblue-v60191.html

 

Niekoniecznie akurat te wersje kolorystyczne, ale rzuciłem jako przykład, bo pytania mam nastepujące:

1) Pytanie dotyczy obu modeli - czy ktoś ma doświadczenia na temat trwałości tego obuwia?

2) Pytanie dotyczące Onitsuki: jak wygląda u nich rozmiarówka pod kątem tęgości obuwia? Optymalny rozmiar wkładki to dla mnie 29 luib 29,5 ale zdarzało mi się wybierać rozmiar 30 cm, ze względu na szerokość stopy i wysokie podbicie. W lokalnym Sizeerze nie dane mi było sprawdzić, bo mieli tylko rozmiar 42.

3) Pytanie dotyczące Reeboków: jak na żywo prezentuje się materiał cholewki. Juz wyjasniam o co mi chodzi. Otóż będąc w sklepie stacjonarnym zauważyłem, że jeden z kolorów miał taką siateczkę jak np. http://www.butsklep.pl/files/sc_images/product/full_img_51916.jpg, której wolałbym unikać, bo maksymalnie szybko mi sie pruła w innych butach. Inny miał zwykłą tkaninę, która robi lepsze wrażenie, ale akurat te kolory, które preferuje widziałem tylko na zdjęciach i nie chciałbym się naciąć.

 

Generalnie jestem zdecydowany na coś z tej dwójki, chyba, że ktoś odradzałby ze względu na słabe wykonanie - wówczas nie obrażę się za podetknięcie pod nos czegoś w "w tym stylu".

Z góry dziękuję za pochylenie się nad tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grażka

Jestem tu pierwszy raz, więc witam wszystkich forumowiczów. Wiosna za pasem i coraz częściej pojawaiaja się letnie burze. Postanowiłam kupić kalosze i nie wiem, które najlepiej wybrać. Podobają mi się klasyczne, czarne huntery, ale czy są warte swojej ceny? W internecie znalazłam zdjęcie kolorowych kaloszy, takie ja te http://www.kobietkowo.pl/18811/1/genialne-kalosze-na-wiosenne-chlapy-badz-modna.html, ale chyba są zbyt dziecinne, żeby je założyć do pracy lub nawet na codzień... A jakie jest Wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

Czy ktoś z użytkowników wie, gdzie można dostać buty Adidas Adistar Racer w kolorze szarym?

Jakoś nie spotkałem się aby u nas w Polsce taki kolor był.

65656.jpg

jesli nadal szukasz tego modelu butów to można je kupić na ...SPAM... Bardzo lubię buty marki Adidas. Jest obok butów Nike jednym z najlepszych jakościowo butów sportowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

witam,

poszukuje wygodnych butów low/mid (do kostki,za kostke) na chłodniejsze dni lata jak i na jesień moglibyście mi podesłać jakieś ciekawe i wygodne modele ?

może coś z ... Adidas Flux

 

?

Edytowane przez MOD
Wklejanie linków do swoich stron zarezerwowane jest na tym forum dla firm posiadających status PARTNERA FORUM i stałych użytkowników o wysokiej reputacji. Proszę nie SPAMOWAĆ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, mam pytanie odnoście butów nike flyknit lunar. Są to oczywiście buty typowo do bieganie, ale wie ktoś jak sprawdzają się w codziennym użytkowaniu? Według mnie wyglądają świetnie, ale jak to z butami do biegania bywa pewnie mają jakieś szmery bajery typu super*amortyzujące podeszwy. Sprawdzają się w chodzeniu po mieście? Nie biegam aż tak często, żeby płacić tyle za buty tylko do biegania :) może i głupie pytanie, ale nigdzie nie mogę dostać takie opinii. 

 

Chodzi głównie o nike lunar 1/2/3, ale również flyknit FREE 4,0 i flyknit RACER. Z góry dzięki za pomoc. 

Edytowane przez tokyo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, poszukuję wygodnych butów na codzień najlepiej ze skóry naturalnej w cenie do 300 maksymalnie do 350zł. Mają to być buty zastępcze ponieważ do tej pory użytkowałem zamszowe sneakersy, których mi szkoda na dojazdy do pracy itp. Nie chcę kupować butów z cholewkami syntetycznymi ponieważ szybko by mi się pociły nogi. Chciałbym też uniknąć piankowej podeszwy, która jest często w modelach NB, która się szybko ściera.

Wizualnie podobają mi się np:

 ADIDAS V RACER AW5057 NEO New Balance U410KB New Balance U410LGB

 

Z góry dziękuję za wszelkie pomysły i propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli to mają byc buty do biegania, wybierz New Balance i to najlepiej jakiś lepszy model. To przyzwoita firma, z jedną z najlepszych amortyzacji. Podobno dobnre są równiez Mizuno, ale nigdy w tej marce nie biegałem. Tak, czy owak, nawet w NB nie biegaj po chodniku, bo beton ma 0 amortyzacji, jak juz nie masz innego wyboru, biegaj po asfalcie. Przerażają mnie ludzie biegajacy po ścieżkach rowerowych, przecież kostka bauma to beton i 0 amo, kontuzja to tylko kwestia liczby przebiegnietych kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,
szukam dość wytrzymałych i wygodnych butów. Będą używane głównie do biegania na hali i parkour'a.
Z parkourem dopiero zaczynam lecz już dość długo biegam więc bardziej mają być pod bieganie, jeżeli chodzi o kolor to najlepiej jakiś ciemny albo przynajmniej nie neonowy lub jakiś jaskrawy. Mam rozmiar 43 i dość wąską stopę, najlepiej nie z allegro ( złe wspomnienia ;/ ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

te pierwsze sa lepsze ale nie ma efektu WOW :p zajrzyj tutaj ... SPAM ... sa o niebo lepsze . bynajmnej moj brat sobie stamtad kupil . markowe w przystepnej cenie

Edytowane przez MOD
Nie promujemy tu firm, których siedziba mieści się pod skrytką pocztową. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, mam nadzieję że jeszcze ktoś tu zagląda. Jak już to przeczytałeś to mam nadzieję że pomożesz, zwięźle..

Myślę kupić 

adidas Tubular Viral W S75581adidas Tubular Viral W S75581adidas Tubular Viral W S75581adidas Tubular Viral W S75581adidas Tubular Viral W S75581adidas Tubular Viral W S75581adidas Tubular Viral W S75581

adidas Tubular Viral W S75581

Jednak są to podobno damskie buty, będą pasować na mężczyznę ? Czy szukać sobie czegoś innego, fajna cena dlatego pytam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damskie buty mogą być produkowane na nieco smuklejszych kopytach, ale jak stopa pasuje, but się podoba i jest komfortowy to w sumie co stoi na przeszkodzie? :)

Mój znajomy ma smukłą stopę EU38, kupuje tylko buty JR i WMNS. Zwykle w o wiele niższej cenie niż wersje męskie. Całe życie znajomi mu zazdroszczą z tego powodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MOD napisał:

Damskie buty mogą być produkowane na nieco smuklejszych kopytach, ale jak stopa pasuje, but się podoba i jest komfortowy to w sumie co stoi na przeszkodzie? :)

Mój znajomy ma smukłą stopę EU38, kupuje tylko buty JR i WMNS. Zwykle w o wiele niższej cenie niż wersje męskie. Całe życie znajomi mu zazdroszczą z tego powodu :)

Nie mam możliwości ich teraz gdzieś przymierzyć to jest jedyny mankament. Chociaż wydaje mi się że nogi słonia to ja nie mam :D I teraz mam dylemat. Ewentualnie mogę oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Trzeba przyznać,. że rzeczywiście modeli butów sportowych jest teraz prawdziwe zatrzęsienie (... SPAM... ), więc trzeba się na tym bardziej znać, żeby wybrać te odpowiednie. Nie można wziąć po prostu pierwszych lepszych z brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.