nie_problem

Damskie buty godne uwagi

35 postów w tym temacie

Ten mi się podoba jest dostępny na stronie casu znacie tą firmę bo maja ogromny wybór ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem może strasznie nudna, ale ja wolę bardziej klasyczne buty. Choć nie do końca. Klasyczna powinna być sylwetka buta, żeby noga wydawała się zgrabniejsza i bardziej delikatna. Z drugiej jednak strony lubię ciekawe dodatki - niezbyt agangardowe ale pomysłowe. Ostatnio spodobały mi się kozaki polskiej firmy Ulmani. Niby bez szału, ale jednak. Poza tradycyjną formą i uniwersalna czernią nagle pojawia się jakiś fakny akcent, czy to czerwony zamek, czy złota wstążka. Mi się podobają :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupiłam ostatnio idealne buty. wygodne przetańczyłam całe wesele. Jestem nimi zachwycona, i nie zapłaciłam drogo.Dużo fasonów, kolorów...po prostu udany zakup:)

EDIT: ktoś mnie ubiegł, czy z tego szczęścia @kinia1kubus zapomniała czegoś wkleić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Buty Desigual na obcasie niestety nie są wygodne. Żałuję, bo mam prześliczną parę, w której nie mogę przejść 200 metrów bez bólu :

http ***************************************************

EDIT: Not yet, not yet... a Edyta to fajne imię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U tego sprzedawcy ... SPAM ...  widziałam śliczne buty damskie na wysokim obcasie. W żadnym sklepie takich nie widziałam a te maja perełki!! Poza tym super atrakcyjna cenę. Są tez bardziej klasyczne jakby ktoś nie lubił takiej ekstrawagancji. 

Kolejna taka próba i niestety BAN .
Jakiś dobry dzień mam dzisiaj .

Admin AXE316

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A taka ciekawostka :)

attachicon.gifszn.jpg

Bardzo oryginalne czółenko. Naprawdę ciekawe rozwiązanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie lubie takich "wymyślnych" butów :/ raczej klasyka - czarne szpilki, czarne baleriny, białe trampki. Jedyne co to z botkami chciałam troszkę poszaleć... a z drugiej strony boję się, ze jak będą za mało uniwersalne, to tylko pieniądze w błoto wyrzucę. Chciałam coś wybrać z tych: ... SPAM ... bo siostra będzie zamawiać z tej strony, to byśmy już miały wysyłkę na pół. Ale też niew iem czy kupowanie butów na internecie to taki dobry pomysł?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta