Jump to content
nie_problem

Nike trampki

Recommended Posts

Jeżeli mam być szczera to nie podobają mi się. Same kolory są w porządku,jednak podeszwa zdecydowanie za gruba... Niewygodnie byłoby w nich chodzić na co dzień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi podoba się z niebieską łyżwą jako znakiem firmowym Nike. Pozostałe kolory odpadają,plus dodatkowo znowu mamy do czynienia z bardzo grubą i obszerna podeszwą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi natomiast podobają się te buty z pomarańczową i niebieską podeszwą . Reszta jest mało ladna i wygodna . Ja cenię w butach dwie rzeczy - cenę i wygodę w noszeniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi w miarę podobają się te pierwsze - czarne z białym...i brązowym (bleeeee). Jednak nie kopiłbym ich, bo brązowe dodatki psują całkiem efekt. No ale kupi ten kto lubi. Co do grubości podeszwy. Gruba podeszwa daje chyba większy komfort. Nie przeceniałbym też "poświecenia" firmy. Firma zarządzana jest przez księgowych. Ci nie dopuszczą, aby koszt ich wykonania (przez azjatycką biedotę) wraz z kosztem materiałów przekroczył zakładane "5 dolców" za parę. Przecież pozostałe 95 MUSI (!!!) być czystym wpływem i nie da się tego przeskoczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy model jest moim zdaniem zdecydowanie najładniejszy i jeśli miałbym kupować,to właśnie ten. A jakim budżetem generalnie dysponujesz na ten cel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.