Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mam być szczera to nie podobają mi się. Same kolory są w porządku,jednak podeszwa zdecydowanie za gruba... Niewygodnie byłoby w nich chodzić na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi podoba się z niebieską łyżwą jako znakiem firmowym Nike. Pozostałe kolory odpadają,plus dodatkowo znowu mamy do czynienia z bardzo grubą i obszerna podeszwą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi natomiast podobają się te buty z pomarańczową i niebieską podeszwą . Reszta jest mało ladna i wygodna . Ja cenię w butach dwie rzeczy - cenę i wygodę w noszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi w miarę podobają się te pierwsze - czarne z białym...i brązowym (bleeeee). Jednak nie kopiłbym ich, bo brązowe dodatki psują całkiem efekt. No ale kupi ten kto lubi. Co do grubości podeszwy. Gruba podeszwa daje chyba większy komfort. Nie przeceniałbym też "poświecenia" firmy. Firma zarządzana jest przez księgowych. Ci nie dopuszczą, aby koszt ich wykonania (przez azjatycką biedotę) wraz z kosztem materiałów przekroczył zakładane "5 dolców" za parę. Przecież pozostałe 95 MUSI (!!!) być czystym wpływem i nie da się tego przeskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

makowiec, jedna z użytkowniczek napisała że niewygodne ;) a te czarne z białym, to nie do mnie pisałeś?

Edytowane przez aro30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy model jest moim zdaniem zdecydowanie najładniejszy i jeśli miałbym kupować,to właśnie ten. A jakim budżetem generalnie dysponujesz na ten cel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi