Skocz do zawartości

Nike Backboard High - Czy to normalne ?


Gość WiWeK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam buty Nike Backboard High ( http://allegro.pl/nike-backboard-high-395558-080-nr-44-i2287726541.html ) i mam takie pytanie , które już kiedyś miałem zapytać , lecz nie wiedziałem komu .. Więc po jakimś tygodniu użytkowania Prawy but się tak jakby zmarszczył ... Zdjęcia poniżej obydwóch butów , chciałbym zapytać czy to normalne ? Da się tego buta jakoś uszcztywnić , żeby wyglądał tak jak lewy ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź .

 

Zdjęcia :

Prawy but : http://imageshack.us/photo/my-images/4/80554964.jpg/

Lewy but : http://imageshack.us/photo/my-images/214/18966580.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobną przyczyną jest użycie dwóćh kawałków skóry o różnej gęstości (zakładam, że to buty skórzane), obu z innej części zwierza - i jeśli tak jest to nic z tym nie zrobisz.

 

Dokładnie tak. Kiedyś pewien rzeczoznawca wytłumaczył mi to dość dosadnie haha :) Ale nie będę cytował, bo za wulgaryzmy bana dostanę :)

Generalnie warto skórę natłuszczać (będzie bardziej elastyczna) i trzymać na prawidłach. Całkiem wyeliminować efektu może się nie da, ale jest szansa, że poprawa będzie widoczna :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cZoŁeM laugh.gif

 

...nie chciałbym być odebrany jako ten zły angry.gif wszyscy przecież wiemy, że ci źli to administratorzy ph34r.gif

 

...ze sportowymi butami tego typu sytuacja jest trochę bardziej złożona...unsure.gif

...mimo, że w opisie widnieje: "...buty wykonane ze skóry naturalnej..." i zgoda to jest skóra tyle, że jest to prawdopodobnie dwoina z grubym sztucznym licem... i w tym przypadku chyba "obluzowało" się to lico - czyli w miejscach zgięcia sztuczne lico oddzieliło się od skórzanej bazy...

 

...hmm trochę zagmatwany wywód...wacko.gif...jak znajdę taki przypadek to wstawię fotę w przekroju...smile.gif

 

...może zabrzmi to głupio, niepoważnie...ale łatwiej doprowadzić mniej pomarszczonego do stanu pomarszczenia niż na odwrót...sleep.gif

 

ps. oczywiście są to rozważania teoretyczne bo trudno "zdiagnozować" przypadek nie trzymając ich w dłoniach...mellow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.