Skocz do zawartości

parę słów na początek


piotr-cz

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek chciałem podziękować za przydzielenie działu.

Nie wiem czy na niego zasłużyłem, bo mogę Wam obiecać już teraz, że z powodu dużej ilości zainteresowań ;) będę go uzupełniał mało systematycznie... postaram się jednak Was nie zanudzić

 

Mam na imię Piotrek.

Od kilku lat w wolnych chwilach zajmuję się wytwarzaniem noży i tomahawków. Z tego powodu zabrałem się za samodzielne "odziewanie" tychże w skórę.

Z czasem doszły do tego torby myśliwskie a później chęć sprawdzenia się z bukłakami...

Teraz jestem na etapie szycia skórzanej koszuli i planuje wykonanie mokasynów...

...gdybym tylko mógł dostać jakieś 2-3 godziny więcej w ciągu doby ;)

 

to moja stronka, a dokładniej blog

jest tam też sporo rzeczy nie związanych ze skórkami, ale może kogoś zainteresują :)

Edytowane przez piotr-cz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Podziw nad blogiem wyraziłem już w innym wątku. Systematyka to słaba strona nas wszystkich tutaj chyba :) Projekt przedłużenia dobry o choćby kilka godzin również na forum zyskał pełne poparcie, więc chyba dobrze trafiłeś :)

 

Czekam niecierpliwie na skórzaną koszulę :wacko: i mokasyny zwłaszcza B)

 

pozdrawiam serdecznie i czuj się jak u Siebie oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklaski w sumie mamy za sobą ,co nie oznacza ich końca chyba bo do powiedzenia Piotrze widzimy masz sporo i jest to dorobek kilku lat .

Cóż my jesteśmy tylko adminami i staramy się pospinać świat skóry jak się tylko da - ale bez WAS to była by pustynia .

Raz jeszcze ogromnie się cieszę ,że zajrzałeś :)

Takie chwile i ludzie utwierdzają nas ,że jednak nie marnujemy czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklaski w sumie mamy za sobą ,co nie oznacza ich końca chyba bo do powiedzenia Piotrze widzimy masz sporo i jest to dorobek kilku lat .

Cóż my jesteśmy tylko adminami i staramy się pospinać świat skóry jak się tylko da - ale bez WAS to była by pustynia .

Raz jeszcze ogromnie się cieszę ,że zajrzałeś :)

Takie chwile i ludzie utwierdzają nas ,że jednak nie marnujemy czasu :)

 

Dzięki za miłe słowa :)

Mam nadzieję, że moja skromna wiedza komuś się przyda, a i ja sporo się nauczę od Was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.