Skocz do zawartości

Szyte sztyblety


Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał wybierać, wybrałbym poprzednie sztyblety smile.gif

To kopyto jakoś we mnie nie trafia zupełnie i noski też.

 

Ale ważne, by trafiło w zamawiającego nie we mnie smile.gif

Może taki był zamiar.

 

Mam dwa pytania:

 

1. Czy klient może dostarczyć swój materiał na buty?

2. Czy są Państwo w stanie odwzorować kształt kopyta ze zdjęcia?

 

Jeżeli tak, to jak wyglądałaby wycena w oparciu o tego typu kształty?

 

whole-cut-oxfords.jpg

 

JL-BECKETTS-BLK-13.JPG

 

002.jpg

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście klient może dostarczyć nam swój materiał, tylko pytanie czy chodzi o skórę na cholewki czy również o krupon na spody. W zależności od tego będę w stanie odpowiedzieć jak się to rozkłada cenowo :) Jeśli chodzi o odwzorowanie kopyta to proszę o dwa dni i odpowiem dokładnie na Pańskie pytanie.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o dwie opcje:

 

1. Klient dostarcza i skórę i podeszwę

2. Klient dostarcza skórę

 

P.S. Pytanie dodatkowe - realizujecie zamówienia składane drogą internetową? Wiem, że ściągnąć miarę trzeba i optymalnie być na miejscu, ale czy klient może dostarczyć wymiary wg. Waszych wskazówek mailem i czekać na realizację?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli klient dostarcza i skórę i podeszwę to obuwie jest 300 zł tańsze. Jeśli jest to sama skóra obuwie jest tańsze o 150 zł.

Ceny przedstawiają się następująco:

Obuwie szpilkowane i klejone to koszt 500 zł, a obuwie szpilkowane i szyte to koszt 700 zł.

 

Jeżeli chodzi o wymiary drogą internetową to oczywiście, klient może pobrać miarę sam, wskazówki wysyłamy na maila. Czas realizacji projektu wynosi około miesiąca. W momencie rozpoczęcia realizacji projektu pobieramy zadatek w wysokości 200 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich!

Po dłuższym czasie chcielibyśmy zaprezentować Wam obuwie uszyte przez naszą pracownię. Mamy nadzieję że Wam się spodobają. Zachęcam gorąco do skorzystania z naszych usług ;)

 

Witam,

mam dwa pytania:

1. Gdzie kupujesz skórę podpodeszwowa i podeszwową?

2. Jak przyklejasz podeszwę skórzaną a później kształtujesz obcas (te elementy są wilgotne) - jakim klejem je przyklejasz?

Pozdrawiam

a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Co do sztybletów , bucik ok ,góra cholewki do korekty, za mało wyprofilowana, marszczy się. Noski jakoś mi nie pasują do klasyki sztybletów, ale to kwestia gustu.

Spody fatalne ,nie dość że szew nie zakryty to jeszcze milimetr od krawędzi ,która z czasem będzie się wywijać na zewnątrz to błąd. Ze zdjęcia wnioskuje że to skóra blankowa, charakterystyczne pęcherzyki przy kołkach , nieprecyzyjny szlif rantów obcasa, to oczywiście dobra skóra między innymi na spody ale trzeba ją utwardzić przed montażem efekt będzie lepszy, wystarczy woda , młotek i suszarka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.