Skocz do zawartości

Kupujemy buty .


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
I na jakie ostatecznie się zdecydowałeś,,te które podałeś w linku? jeżeli temat jest wciąż aktualny to daj znać na forum,nawet z czystej ciekawości.

 

Cały czas sie zastanawiam właśnie nad tym modelem , te co podałem w linku są na mnie za duze potrzebuje nr 42

Znalazłem takie w PL ale mam 250 km nie miałem tyle czasu aby tam podjechać , a wyczytałem co jak co ale kowbojki trzeba przymierzyć :) dlatego chcę podjechać osobiście a nie zamawiać kurierem.

Jeśli kupię to napiszę odczucia co do tych butów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje kupić new balance 574, nie moge się zdecydować, proszę o pomoc.

Które z tych dwóch par są lepsze pod względem wyglądu oraz praktyczności czyszczenia?

http://newbalance.strefamarek.allegro.pl/buty-new-balance-ml574vbk-niebieskie.html
 

czy
 

http://newbalance.strefamarek.allegro.pl/buty-new-balance-ml574cvc-niebieskie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie w obu przypadkach identyczne - coś do zamszu + coś do tekstyliów lub jeden uniwersalny Universal Cleaner Tarrago i Nano Protector Tarrago do zabezpieczenia.

Tylko po co kupować tak drogo?

 

Zobacz u e-sportowe:

http://allegro.pl/listing/listing.php?description=1&order=qd&string=new+balance+e-sportowe&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y

 

Poszperaj u innych - można trafić coś zdecydowanie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Moją radą na Twój problem jest korzystanie ze sklepów internetowych. Nikt nie będzie Cię zaczepiał, wszystko na spokojnie możesz sobie pooglądać. W razie nie pasującego rozmiaru lub nieoczkeiwanego efektu można produkt zwrócić. W sklepach internetowych są poza tym bardzo często promocje i okazje w postaci kodów rabatowych, ostatnio np. trafiłam na wyprzedaż butów ... SPAM... Poza tym korzystając z tego typu kodów możesz liczyć na zwrot wartości zakupów nawet do 4%.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Witam, jestem świeży w temacie butów - miałem na nogach dawno temu glany do 200zł i byłem zadowolony chociaż stopy dostawały w kość, później miałem polskie buty wojskowe - nową wersję letnich monów z żelową wkładką i gąbką w środku obszytą materiałem, bardzo wygodne buty. Niestety wszystko mam znoszone i aktualnie mam małą posuchę w kwestii butów.

 

Myślę o jakiś HAIXach - robią podobno wygodne buty wojskowe lub też nad pójściem w stronę takich butów 

 

Bez nazwy.png

 

Nie mogę znaleźć nazwy takiego typu butów, kojarzę tylko że hipsterzy często w nich chodzą, ktoś pomoże? ;). Myślałem też o Martensach, podobno są wygodne i mają ciekawe wzory - lecz na czytałem się, że się popsuły i ludzie jednak bardziej polecają Solovairy, znalazłem wzór który mi się podoba https://www.solovairdirect.com/collections/soloviar-boots/products/solovair-8-eye-derby-in-natural-tan cena dosyć duża + wolałbym przymierzyć w jakimś sklepie, idzie coś takiego kupić np w Poznaniu? Z góry dzięki za info i odpowiedzi, może ktoś pokieruje mnie w dobrym kierunku, mam nadzieję że nie mam zbyt wysokich wymagań. Da radę coś wyrwać do 500zł? Czy trzeba zaraz wchodzić na poziom 700zł?

Edytowane przez JimmyJoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

No tak mądrze to rozgrywają ale ja uważam że nawet to by nie stanowiło problemu, moim zdaniem problemem jest nasze podejscie  do produktów krajowych oraz nie odparta chęć kupowania byle czego  byle najtaniej.  Uważam że nie trzeba walczyć z chinami bo z takimi kosztami pracy jakie tam mają nie mamy szans i  jedynym sposobem jest taka kampania która przekona ludzi że warto wspierać i wydać więcej na  swoje krajowe produkty   których zyski i podatki zostają w naszej gospodarce co na dłuższą mete spowoduje obniżke cen krajowych produktów . Niestety nie jestesmy też bogatym narodem jak np dunczycy którzy wolą kupić 3 razy drozszy produkt byle duński był lub z opłaconym podatkiem w Dani. Przekonałem się osobiscie bo nawet tam dotarłem, miałem kupców na cały towar ale jak wy s zło że nie ma działnosci w Dani to zrezygnowali. Wiecie co mi dunczycy powiedzieli zarejestruj działanosć w Dani opłąć podatki a ja ci dam 3 razy tyle co chcesz za swój towar .Inny s wiat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo racji. Znam podobny przypadek z Norwegii. Niemiecki rynek też niby otwarty, ale tak naprawdę hermetyczny i marki krajowe zawsze będą tam miały łatwiej. Odnoszę wrażenie, że w Polsce jest coraz lepiej pod tym względem, ale nadrobić musimy niestety bardzo dużo i będzie to trwało. Nie każdy z nas pewnie dożyje :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Kochani, a jakie macie zdanie o Vagabondach? Od pół roku się na jakieś czaję, ale cena jest kosmiczna i nie wiem, czy są jej warte. Mają ładne czółenka na niewielkim obcasie, a nie na wielkiej szpilce jak z reguły to bywa. I rozmiarowo są dość spore, a nie do 40. Ktoś je miał, nosił na reklamację, impregnował? Jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.