Skocz do zawartości

Ręczne szycie, klejenie butów i dużo pytań


Gość Ele

Rekomendowane odpowiedzi

A pewnie, że wygodne!! :D :D

Warstwa górna to jucht, ale średnia niestety nie krupon, mogę tu rozczarować ale to stryrogum obciągnięty skórą licową.

Niestety na krupon się jeszcze nie odważyłam, a i szkoda materiału by było :lol:^_^ ^_^

Cieszę się, że się podoba :) :)

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Cześć ujawnij i tak pewnie sie chwalili swoim hobby więb po wątkach można ich znaleść i mi zaoszczędzisz czasu :)

 

A do osób które robią mogę zostać waszym dalszym bliskim :)

Już od wielu lat mi sie marzy but w którym każdy szczegół nawet odcień szwa będzie taki jak JA sobie życze a nie jakaś tam marka.

 

Jeśli ktoś nie chce sprzedawać swoich usług to mogę zaproponować wymianę barterową na usługi promocji w sieci, zero vatu i podatku dochodowego .

 

Ile taka praca mogła by kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko jest w wątkach i uwierz, że są tacy, którzy nie chcą się ujawniać i nic na to nie poradzę.

 

Jeżeli natomiast szukasz precyzyjnej roboty na najwyższym światowym poziomie, to odsyłam do tego wątku:

http://www.wbutach.p...te-na-miare-pl/

 

Tu chyba dwie najlepsze pracownie w kraju:

 

Kielman - ponad 120-letnia tradycja i historia :

http://www.wbutach.p...dusza-warszawa/

 

Januszkiewicz - niestety Mistrz, który nie szkoli żadnego ucznia :( :

http://www.wbutach.p...ke-pl-warszawa/

 

Tam możesz puścić wodze fantazji i będziesz miał pewność, że masz buty, których nie powstydzisz się na Salonach :)

Będąc we Francji zaskoczony byłem wiedzą na temat Kielmana tamtejszych speców.

 

Świetny poziom reprezentuje również Wielądek, Kurkus, Kamiński ...

 

Poczytaj, pooglądaj i zamawiaj, a później chwal się fotorelacją :)

 

P.S.

Ceny ... hmmm teraz dokładnie nie wiem, ale strzelę: 1800-5000 PLN i więcej.

W zależności od skór, podeszw, projektów ...

 

Duranc na dziś chyba zrobi coś do 1000 PLN, ale to już jednak nieco niższa półka.

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli z 500zł kosztują materiały a reszta to robocizna?

Na najwyższym poziomie światowym mi nie potrzebne :)

Ja nawet nie lubie znanych marek ,dla mnie to nawet rolnik z Mozambiku mógłby robote wykonać liczy się efekt :)

 

No ale dobrze znać ceny 5tys za buty to raczej nie dla zwykłego człowieka a dla snobów no to se jednak odpuszcze :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miał bym się zdecydować to tylko w gre by wchodził mój projekt naturalnie :)

Miałem już wszystko swoje oprócz auta i butów :)

Ale nie dla mnie to , za drogo, mam 20 lat i jeszcze nie miałem nigdy akurat wolnych środków w kwocie 5tys., aczkolwiek myśle że to już nie długo :)

 

Skoro to tyle kosztuje to ja mogę co jedynie zaoferować Barter. Myśle że propozycja jest dobra dla ludzi którzy że tak to ujmę niegrzecznie jeszcze nie zaistnieli lub chcą się pochwalić swoim hobby i pokazać się szerzej ludziom. Bo ci co biorą 5k za buciki na pewno nie potrzebują już promocji i mają swoich expertów :) Powiem tak może jestem młody ale to ten młody świeży , reagujący szybko na zmiany umysł pomoże ci osiągnąć sukces w sieci. :)

Edytowane przez Polskie-Buty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość belzebub

Dlaczego cieżko dostać recznie robione buty ? buty są i to recznie robione trzeba wiedzieć najpierw kto w Polsce robi takie rzeczy a ja zapewniam ze mamy fachowcow którzy robia i sie dobrze trzymia. A co do chinszczyzny to mysle ze ludzie już sie na tym przejechali i raczej rozglądają sie za czymś lepszym, powiem ze nawet juz sie nie sprowadza typowego badziewia bo i tak nikt tego juz nie kupi, wiem z wiarygodnego zródła dla mnie że nawet fabryki w chinach te badziewne poprawiły troszke jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet fabryki w chinach te badziewne poprawiły troszke jakość

A ja myślę, że importerzy mając do czynienia z bardziej wyedukowanym, świadomym i wymagającym klientem zmieniły "chińską półkę". Ta kiepska wciąż ma się dobrze jednak kontenery trafiają w inne miejsca. Od masówki chińskiej, indyjskiej nie ma ucieczki - prawo korzyści skali jednak żadnemu Azjacie nie opłaci się robić czegoś mało seryjnego. Na "chińszczyznę" są i będą klienci i to jest normalne tak jak to że nie ma sensu się ścigać z nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.