Skocz do zawartości

Ręczne szycie, klejenie butów i dużo pytań


Gość Ele

Rekomendowane odpowiedzi

:D :D :D

Hurra!!!

 

Dzięki, dzięki wieelkie!! Nie skończone jeszcze ale skórę zmieniłam na cieńszą i palnikiem ją i młotkiem, cuda można tym zdziałać!!

A sobota aktualna, wezmę je ze sobą!!

 

Efekt oto taki:

DSC_1293.JPG

 

:D :D

Edytowane przez Ele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki oto efekt po sobotnim wykładzie praktycznym u Krizga w pracowni: :rolleyes: :rolleyes:

Moje PIERWSZE zakończone :)

DSC_1299.JPG

DSC_1307.JPG

DSC_1306.JPG

Pojechałam bez podeszwy- wróciłam z podeszwą!! Ten Człowiek ma ogromną wiedzę -_-

Dzięki raz jeszcze, duuużo się dowiedziałam a i trochę posiedziałam!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czaaaadddd :) Chuck Taylor Converse'a się chowa :)

 

Bardzo proszę o fotorelację z użytkowania (powiedzmy po ekstremalnych 20 wyjściach :) ) - interesuje mnie trwałość. Wyglądają na solidne, ale ciekaw jestem jak się będą sprawowały :)

 

Gratulacje Ele

Krizg77 - podzięki za dzielenie się wiedzą i pasją. Jesteś Wielki :)

 

 

:D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krizg77 - podzięki za dzielenie się wiedzą i pasją

 

...jaka wiedza ? unsure.gif...jaka pasja ? mellow.gif... Ele wpadła z Mężem (Pozdrawiamsmile.gif) - mieli swoje narzędzia, swoje materiały, wiedzę... ja użyczyłem tylko lokal... ot i cała historiasleep.gif

 

 

A buciki KLASA sleep.gif na "żywo" wyglądają 10000% lepiej niż na zdjęciachohmy.giflaugh.gifsmile.gif

 

I myślę (czasem mi się to udajesleep.gif) , że to świetny pomysł i świetny kierunek... smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

 

cZuWaJ ph34r.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.dobre pytanie!! ^_^ Nie dostałam!!

To dzieło Krizga - nie wiem czy mogę zdradzić tę tajemnicę, ale zaryzykuję ;) To jest listwa wycięta ze styrogumu, podeszwa też z tego samego materiału.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działam!! Właśnie wczoraj skończyłam pierwsze męskie!!! Wieczorkiem wkleję parę fotek!! A ZARAZ WCHODZĘ Z KOLEKCJĄ W LETNI SEZON!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sandałów narobię, że hej!!

A Pan szanowny SZTUKMISTRZ Z LUBLINA ma czasik na jakieś działanie na rynek prywatny?? :D

Pozdrooo!!!

 

PS. że tak pozwolę się wtrącić (bo mam je na sobie :) ) ten styrogum to 5 mm gr., w porywach 3,4 mm, był klejony na ciepło i dawał się rozciągać.

Edytowane przez Ele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholewka mi się podoba (nawet bardzo), ale podeszwy już nie. Kojarzą mi się ortopedycznie jednak.

W mojej ocenie z inną, nie tak wysoką podeszwą byłoby o niebo lepiej. No, ale to moja subiektywna ocena.

Jeżeli tak właśnie miało być to gucio :)

 

Tak czy siak - gratuluję debiutu na męskim kopycie i czekam na więcej :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cZoŁeM laugh.gif

 

ŚWIETNA ROBOTA sleep.gifsmile.giflaugh.gif - teraz możecie oboje pójść na spacer smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

...widzę, że przyszwy "zrobiły" się dzianinowe - 100% trampki smile.gif

 

...skórzane pasy szyte na całym obwodzie unsure.gif ...musisz... no po prostu musisz mi powiedzieć jak to zrobiłaś (bo nie wygląda mi to szycie ręcznedry.gif...a maszynowe...unsure.gif co to za maszynaunsure.gif...szyte przed czy po montażuunsure.gif...)

 

...ten sposób montażu otwiera Ci DUŻE możliwościrolleyes.gif...a ja mam DUŻO pytań smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

 

ps. czy świąteczny przyjazd do Słupska aktualny mellow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

cZoŁeM laugh.gif

 

...świetne buciki - bardzo fajne połączenie skóry z materiałem (to zaczyna być Twoją specjalnością i bardzo fajnie się prezentuje smile.gif)

 

...bardzo podoba mi się kształt cholewki-obłożyn (całość połączenia podszewki szyta do wewnątrz - pełny profesjonalizm - wiem ile jest z tymwacko.gif...przynajmniej ja mam duży kłopot z tym rodzajem szyciasleep.gifsmile.gif) i do tego gąbkowe mięciutkie wyłożenie szczytu cholewki (mi osobiście brak cierpliwości do gąbek - jak zaczynam ją układać to mnie nerwy biorąmad.gif)

PEŁNY SZACUN - PRAWDZIWE "WYŚCIGÓWKI"

wink.gifsmile.gifbiggrin.gif

 

Zobaczył bym to na modelu .

Da się ?

...wink.gifAXE mi się zdaje, że z tym może być problem bo te buciki mają charakter sportowy i gdy tylko "Model" je zakłada z miejsca idzie z prędkością 100km/h...i trudno złapać Go w kadr...wink.gifsmile.gifbiggrin.gif

 

ps. Ele jestem na Ciebie zły to już Twój kolejny świetny projekt... a ja nie mam się czym pochwalić... zawstydzasz mnie przy ludziach...wink.gifsmile.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

cZuWaJ ph34r.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie i komentarze :) Wiem, że obie pary wyglądają jak "ortopedy" i że mam nieciekawe kopyto, jednak narazie nie przejmuję się kształtem kopyta gdyż wszystkie moje działania traktuję jako ćwiczenia rozgrzewkowe :D Prawda jest taka, że butów stricte skórzanych nie będę robić, interesują mnie różne struktury i kaniny i buty raczej nie eleganckie ;) ;) Ale wezmę to pod uwagę i postaram się o ładniejsze kopyto :D

Dzięęęki Krizg!!!! Ależ mnie podniosłeś na duchu!!!! :) :)

A czy na modelu się da??

Pewnie, że się da - poczekać trzeba :lol:

Pozdrawiam

Edytowane przez Ele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.