Jump to content

PUMA


nie_problem

Recommended Posts

Na początek kilka systemów stosowanych w obuwiu tej marki:

 

OrthoLite– wkładka wykonana w technologii wspierającej odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, zapobiegającej powstawaniu drobnoustrojów i bakterii, umożliwiającej optymalną cyrkulację powietrza w trakcie użytkowania oraz idealne dopasowanie obuwia do stopy.

 

EverFoam - system umiejscowiony w okolicach pięty, którego zadaniem jest idealne dopasowanie buta do specyfiki stopy w tym miejscu, co ma wymierny wpływ na komfort oraz osiągane wyniki.

 

ID CELL - system używany w przedniej części podeszwy, którego zadaniem jest redukcja wstrząsów oraz ochrona stawów przed nadmiernymi obciążeniami oraz kontuzjami.

 

DUO CELL – system amortyzujący, który dopasowuje powierzchnię do anatomii stopy ludzkiej. System, który bierze pod uwagę indywidualne preferencje każdego użytkownika. Jeszcze większy komfort, optymalne dopasowanie i amortyzacja.

 

KMS Lite – warstwa lekkiej pianki, zapewniająca dodatkową amortyzację oraz redukującą wagę buta.

 

M2D– technologicznie zaawansowana pianka o zwiększonej gęstości w okolicach śródstopia, zapewniająca optymalną stabilizację.

 

ARCHTEC - wstawka wykonana z TPU zapewniająca stabilność oraz wzmocnienie środkowej części podeszwy, a jednocześnie odpowiednią zdolnośc do skręcania i naturalnych ruchów stopy.

 

EverTrack – podeszwa wykonana z odpornych na ścieranie materiałów zapewniających optymalną lekkość i amortyzację w trakcie użytkowania.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest SportowiecPL

Jako do butów Puma. To nie powiem dobry but, jednak po moim wypadku jaki miałęm.Puma nie jest dobrym wyjściem.

Mianowicie.- moje palce u stopy mają z lekka wrażliwość po operacji, Puma robi buty lekko skośne przy czubie. I nie mam jak w nich chodzić muszę mieć miejsce.NP: cropp jest dobrym wyjsciem dla mnie.Jak byłem młody to puma była tym wymarzonym butem ;D

Jednak do dziś jest, ale nie te zdrowie.Muszę dbać o stopę, daje i tak jej dobre buty..

Link to comment
Share on other sites

Guest SportowiecPL

Wiesz, co, oświeciłeś mnie na samym początku w temacie, podróbek; D

Tam opisane wszystko ładnie, i faktycznie tak jest. Miałem kupić buty jednak zrezygnowałem nie no czekam na nie + z sensorem..

 

Ale to ostatni mój zakup, bo już wiem, co tam można dostać. No a ludzie nie wiedzą o naszym forum i cielaki kupują Fejkii; D

Hece. A tam ważne, że my tego nie robimy i do normalnego sklepu idziemy; D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 years later...

Od kilku lat chodzę w butach Pumy i nigdy nie zawiodłem się. Buty mimo bardzo intensywnej eksploatacji min. bieganie po lesie nie ulegają łatwemu zniszczeniu. Co prawda najczęściej po roku mają powycierane noski, ale to chyba normalne. Jedyną wadą jaką mogę zarzucić im są sznurówki. 3-4 miesiące i niestety rwą się, lub rozdwajają. Swoja opinie pisze na podstawie modeli Puma Drift Cat 2 i 3. Co prawda nie są przeznaczone specjalnie do użytku sportowego, ale nikt nie zabroni przecież ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.