Skocz do zawartości

Naprawa: męskie Ecco - naprawa podeszwy


Krizg77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

...no i właśnie zastanawiam się czy "szukają frajerów" czy te materiały są lepsze jakościowo...mellow.gif

 

...są tam np. paski ELA ja kupuję je za ok 30zł... a tam są ok 60...???wacko.gifwacko.gifwacko.gif

 

...wiem, że z proszkami do prania, coca-colą itd tak jest (u nas niby europa ale taka trochę gorsza...no to łubudu szajs do nas...)sleep.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Woow! Szkoda, że to forum dopiero teraz odkryłem, pewnie uratowałbym przed śmietnikiem moje Merrelle.. Szkoda, że w Warszawie trudno spotkać dobrego szewca - większość to straszni fajansiarze potrafiący co najwyżej przykleić standardowe zelówki czy obcasy do damskich butów. Odwiedziłem kilka zakładów i nikt nie chciał się podjąć naprawy (miałem wytartą dziurę w podobnej do tych z tutorialu podeszwie) wierzchy w stanie idealnym - poszły do kosza :(.

Ten sam problem z warszawskimi szewcami miałem gdy chciałem naprawić starte podeszwy w moich Red Indianach. W końcu znalazłem zakład który się tego podjął (normalna banalna wymiana spodu), ale szewc strasznie zdarł ze mnie (100zł) i z[beeep]ał sprawę - po miesiącu podeszwa się odkleja..Chyba sam się za to wezmę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Krizg77 zmienił(a) tytuł na Naprawa: męskie Ecco - naprawa podeszwy
  • 1 rok później...

Witam, jestem pod wrażeniem... mam zimowe buty ecco, które są zupełnie nie zniszczone (gora),  natomiast z podeszwy nagle zaczęło się sypać , tzn jak ktoś  to określił -zmurszała (??) czy jest na to ratunek? Mialam je spisać ba straty , ake trochę mnie wkurza ze gora bardzo dobra, a dol sue rozpadł. Czy można to naprawić?

pozdrawiam , 

Malgorzata

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co powiecie na temat identycznego przypadku z butami ecco? Góra w idealnym stanie a spod z pianki sypie się sam jakby był z mąki.
Da się coś z tym jeszcze zrobić? Z tej gumy wykonana jest cała podeszwa łącznie z tą imitacją obszycia widoczną od góry.
Wyrzucić do kosza I kupić nowe oczywiście w innym sklepie...?e73da98bf37ee6779f348f5c21058a84.jpg795b98e57b76d55a5e4b61aca70c86b6.jpgfe5fda57b681fcf72aecd95c2b005e8d.jpgfff559a590e50bf4007a5a9c6c3f9719.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, to ja pytam właśnie :-) Tylko ze tam trzeba wymienic calą podeszwę. Czy ktos potrafi to zrobic aby wyglądało dobrze i czy cena nie bedzie taka takiej uslugi, że korzystniej włożyć je do kontenera na śmieci i kupić nowe... w tego typu butach tak często chodzę, że mogłyby one mi służyć kilkanaście lat spokojnie jak nie ponad 20. No chyba że trendy się zmienią drastycznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.