Skocz do zawartości

Moje buty - robię od podstaw


Krizg77

Rekomendowane odpowiedzi

CzoŁem laugh.gif

 

...a więc podsumujmy...mellow.gif

 

..."Na początku była nicość, dnia pierwszego Pan...unsure.gif ... upssss to nie ta książka...wink.gif

 

Był sobie but...sleep.gif

IMG_1315.jpg

IMG_1343.jpg

IMG_1577.jpg

IMG_1840.jpg

IMG_1828.jpg

IMG_1914.jpg

IMG_1942.jpg

IMG_1931.jpg

IMG_1927.jpg

 

...wszystko czego użyłem do "reinkarnacji" znajdziecie tutaj: http://multirenowacj...category/obuwie

IMG_1940.jpg

 

 

...jak pewnie zauważyliście oprócz koloru cholewki podniosłem obcasy, zmieniłem kolor wierzchników i pokryłem skórzane podeszwy bezbarwnym (uznałem, że skóra jest zbyt piękna i szlachetna żeby pokrywać ją woskiem brązowym lub czarnym...)

 

Barwnik woskowy do obcasów i podeszw - Tanil Saphir 1000ml http://multirenowacj...hir-1000ml.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie nie byĸło wcale bezzasadne - jest wielu którzy mają ochotę sobie wypolerować coś całkiem innego niż podeszwy :p

 

Nie twierdzę,że pytanie jest bezzasadne...mi po głowie chodzi teraz zgoła inne pytanie...

 

kto taki przywalił mi taki wpis o bohaterze... jeżeli nie Wy to może...

człowiek widmo.jpg

 

...proszę mi to zdjąć i jeżeli już musi tam coś być to niech będzie......hmmm....np.

 

Usługowy Zakład Szewski

...........SŁUPSK.............

i zaraz po tym odpowiem na wszystkie pytania...sleep.gif ... TAK TO JEST SZANTAŻ...cool.gif

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

˙˙4˙˙˙5˙˙˙

 

˙˙9˙˙˙7˙˙˙

 

˙˙˙ęsuɐzs ąıuʇɐʇso zsɐɯ ˙˙˙8˙˙˙6˙˙˙01

 

˙˙˙obǝʇ op ǝıuɯ śǝłısnɯz ǝןɐ ıɯ oɹʞʎzɹd˙˙˙

˙˙ćɐzɔıןpo ɯɐuʎzɔɐz ǝızpɐłʞn ɯıʞɐʇ ʍ˙˙˙

˙˙˙˙˙ɯɐʞǝzɔ ɐظ˙˙

˙˙˙˙˙ ı ou˙˙˙

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna du.a o co ci tam chodzi ? :D

 

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif... hmm... w sumie to sam nie wiem...huh.gif...chyba byłem zaspany...wacko.gif...przepraszammellow.gif

 

 

 

Na bazie jakiego wosku jest ten środek do podeszw ?

Daje się to polerować ?

Jak mocno wnika ?

 

 

...jeżeli chodzi o skład to trzeba "przycisnąć" Nie_Problem-a (Wy z gestapo chyba wiecie najlepiej jak...wink.gif) bo na stronie brak składu...

 

...po wyschnięciu ok.15min bardzo ładnie połyskuje bez polerowania smile.gif, jeżeli chodzi o wchłanianie - to rzadki płyn jak woda - myślę, że jest ok smile.gif

IMG_1953.jpg

 

IMG_1951.jpg

 

IMG_1954.jpg

 

 

 

...tak to wygląda, jednak zdjęcia nie ukazują pełni połysku (poza tym podeszwy szlifowałem "na ostro" więc nie ma efektu lustra ale przy tym wosku jest ono do osiągnięcia smile.gif

 

 

CzuWaj ph34r.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że to powinna być ciekawa dość informacja dla wszelkich skórorobów - bo skoro mazidło jest przeznaczone do konserwacji skóry podeszwy to i w wielu mocnych galanteriach jak pochwy do noży czy inne mogło by zdać egzamin świetnie ,bo starą ale dość ryzykowną metodą utrwala się wyroby w rozgrzanym wosku co nieraz owocuje faulem niestety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że to powinna być ciekawa dość informacja dla wszelkich skórorobów - bo skoro mazidło jest przeznaczone do konserwacji skóry podeszwy to i w wielu mocnych galanteriach jak pochwy do noży czy inne mogło by zdać egzamin świetnie

 

 

...yyysleep.gif no nie wiem jak wam to powiedzieć... to jest barwnik do podeszew i obawiam się, że NIE nadaje się do np. pochew z podnoszoną "klapką" , pasków zegarkowych itp. wszystkich elementów, które się zginająexcl.gif...

 

...moim zdaniem ten środek po wyschnięciu ma piękny połyskowy wygląd ale i "sztywną strukturę", która może być zginana w niewielkim zakresie - bo pęka wierzchnia struktura powłoki mellow.gif...ja dopiero zacząłem z nim pracować i trochę potrwa zanim będę mógł coś więcej na ten temat powiedzieć...sleep.gif

 

...żeby była jasność NIE TWIERDZĘ, ŻE SIĘ NIE NADAJĘ sleep.gif...ale warto WZMOŻYĆ CZUJNOŚĆ...unsure.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakby się ktoś zgłosił do Ciebie to dasz kawałek do spróbowania co ?

 

...nie radzę ja próbowałem...wacko.gif... smakuje trochę jak NITRO zmieszane z MYDŁEM...wacko.gif...nie polecam do picia chyba, że w drinkach tongue.gif

 

...spoko odleję 50 - masz kogoś w pobliżu - PRZYŚLIJ smile.gif

Edytowane przez Krizg77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, powoli wracam do życia i chciałem tu nieśmiało tylko nadmienić, że pierwsze buty uszyte przez Słupskiego Szewca na żywo robią niesamowite wrażenie. Fotki chyba tego nie oddadzą. Prezentują się jeszcze ciekawiej niż na fotkach.

 

Sam autor jest bardzo krytyczny w stosunku do swojej pracy, ale tak się składa, że uszył idealnie mój rozmiar - nie miałem na nogach wygodniejszych butów :) Powaga.

 

Trzymam kciuki za rozwój i mam nadzieję, że to jest początek fajnej historii "wbutach" :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety fotek nie mam. Wszystko na biegu z mojej strony. Właściwie przypadkiem napatoczyłem się, kiedy daann trzaskał połysk na stoisku. Patrzę, a tam "forumowe" buty haha i już wiedziałem, że Słupsk zawitał na Targi :)

 

Niestety pół Poznania rozkopali drogowcy i miałem dosłownie 5 minut, które i tak przeciągnąłem do 20 :)

Nie mam pojęcia co w tym mieście będzie się działo podczas EURO 2012.

Ciężko uwierzyć, by z tym wszystkim się uporać. Naprawdę masacra na ulicach.

 

Ale o fotce nie pomyślałem :(

No, ale jakąś fotkę z pokazu mody może Ci wynajdę - lubisz długie nogi nie? :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.