Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek powstaje na prośbę Krizg77 - spróbujmy zebrać tu wszystko co tematu dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rewelacyjny blog:

http://carreducker.blogspot.com/

 

Process%2B06%2B-%2BCopy%2Bblog.jpg

 

 

No i na początek może tyle :)

Wątek na pewno będzie rozwijany :)

Zapraszam do współpracy.

 

Przydałoby się wysłać jakiegoś Polaka do Koronya - może to być temat na pierwszy forumowy projekt? :)

No, ale to jeszcze nie teraz.

 

Odwiedzajcie dział książkowy - mam nadzieję, że z czasem pojawi tam się kilka pozycji na interesujący Was temat:

http://www.wbutach.pl/topic/243-ksiazki-czasopisma-o-butach-i-skorach/

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki :)

 

Ogarnąć to wszystko to nie takie Hop Siup pewnie :)

 

A swego czasu Mistrz Januszkiewicz szukał ucznia i wyobraź sobie nikt nie chciał. Później jemu przestało się chcieć. Ale jakiś czas temu Macaroni Tomato go namawiał i nawet pewna inicjatywa poszukiwania kandydata się zawiązała, ale chyba nic z tego nie wyszło, a szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swego czasu Mistrz Januszkiewicz szukał ucznia i wyobraź sobie nikt nie chciał. Później jemu przestało się chcieć. Ale jakiś czas temu Macaroni Tomato go namawiał i nawet pewna inicjatywa poszukiwania kandydata się zawiązała, ale chyba nic z tego nie wyszło, a szkoda :(

 

może pomyślisz, że jestem z innej planety ale czy mógłbyś rozwinąć ten temat ? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszkiewicz to jeden z największych fachowców w branży. O butach, a zwłaszcza aspektach anatomicznych stopy i tym jak but powinien być do niej dopasowany potrafi mówić godzinami . Byłem w pracowni ze 1 razy, ale to co mówił zrobiło na mnie naprawdę ogromne wrażenie.

 

Tu masz info o TJ:

http://www.wbutach.pl/topic/214-tadeusz-januszkiewicz-bespoke-pl-warszawa/page__p__1263__hl__januszkiewicz__fromsearch__1#entry1263

 

Damiance z naszego forum to jego stały klient. Zatem pewnie opowie Ci więcej jak go podpuścisz :)

 

A tu masz cały wątek poświęcony inicjatywie poszukiwania ucznia:

 

 

 

ǝjnuɐqz nʍouz ǝıuɯ oq '913ǝxɐ pǝzɹd ɯǝłʎɹʞn :)

 

pozdrawiam :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzoŁem :lol:

 

Aż się serca kraje gdy widzę te zaplecza warsztatów...samych kopyt było chyba kilka tysięcy (1-szy filmik) :unsure:

 

...na pierwszym filmiku w 100% ręczna robota...coś takiego mi się marzy...pasowy system montarzu (najtrudniejszy, najbardziej praco i czasochłonny, wymagający najwyższej klasy materiałów i najwyższej klasy mistrzów...) :wub: uwielbiam, patrzyć na taką "robotę" (w cudzysłowu bo to istne ARCYDZIEŁO) -_-

 

...ten drugi filmik Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA NIEGO to już inna liga...podpodeszwy Texon (nie mogę znaleźć składu) jakiś kompozyt tektur <_< (najbardziej rozpowszechnione podpodeszwy 90% butów klasy średniej ma takie, oczywiście pomijając wyroby ciayjna - one mają dużo gorsze "papieraki")

też fajny filmik :)

 

Dziękuję SIR Nie_Problem-ie i proszę o więcej...hehe :D

 

CzuWaj :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groower w rękach tego gościa to ...złote ręce - jak dla mnie mistrzostwo świata .

Klej z palca - żadnych ceregieli .

 

...zero pozerstwa - PRAWDZIWY LODOŁAMACZ - z jednej strony pas tnie przy pomocy zębów, klei palcem z drugiej cięcie ryfla pod szycie jak od linijki...i ten nóż jak halabarda... :unsure::)

 

WIELKI SZACUN dla MASTERA - NAJWYŻSZA LIGA -_-

 

ps. co to jest Groower ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się książka - może umknęło to Waszej uwadze, ale widzę, że polecają ją tu i tam, zatem linkuję - na pewno się przyda:

 

http://www.thehcc.org/Golding_VI.pdf

 

...kurrrrr...tka na wacie...czemu po angielsku ??? za jakie grzechy...???

 

Panie Nie_Problemie to już kolejny raz - najpierw podpuszczasz, szczujesz a potem... PAŁĄ W BANIAK... :wacko:

 

...BUUUUUUUU to nie ferrrrrr :angry::excl:

 

ps. super książeczka... :) , a znasz może sposób żeby ją przetłumaczyć ??? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.