Skocz do zawartości

Reanimacja desantów


Żuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Doszedłem do wniosku, że trzeba przeprosić się ze starymi desantami (tzw. trzewiki desantowca/opinacze), uzbierać grosza i kupić jakieś fest buciki.

Opinacze mam 3 lata, były ciorane podczas strzelanek ASG dosyć ostro, co będzie widać po zdjęciach (mam nadzieję). Konserwacja sprowadzała się do pastowania (bodajże Kiwi/Buwi/Coccine [tutaj zauważyłem poprawę stanu skóry]). Raz próbowałem sam coś robić- buty były malowane farbą coccine (na czubkach i przy prawej pięcie- miejsca największych zniszczeń, położona 1-2 warstwy).

Używanie doprowadziło do tego, że:

-lewy but:

- mocno starte lico z czubka (chyba nawet skóra jest wytarta),

- popękana skóra w miejscu zginania przy palcach

- drobne otarcia/pęknięcia lica w okolicach pięty

-prawy but:

-mocno starte lico z czubka (chyba nawet skóra jest wytarta),

- popękana skóra w miejscu zginania przy palcach

- drobne otarcia/pęknięcia lica w okolicach pięty

- przy pięcie, od wewnętrznej strony buta, głębokie uszkodzenia skóry, zniszczone lico, skóra nierówna (braki w powierzchni).

Generalnie stan jest opłakany, pacjent dogorywa.

Link do zdjęć.

Czy jest w ogóle sens bawić się w renowację? Po przeczytaniu paru tematów widzę, że nie będzie to tania zabawa (konieczność szpachlowania skóry, potem malowanie, impregnacja, tak sądzę).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny materiał :) Co prawda, jeżeli farbki to na takie buty - minimum 2 opakowania, ale jeżeli chodzi o pozostałe środki, to bierz poprawkę na to, że zostanie ich na wiele innych par obuwia, bo wydajność taka. Zatem biorąc komplet nie zużyjesz całości do jednej pary. Czy to się kalkuluje czy nie? Musisz sam ocenić, jak wspomniał przedmówca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :) Wiesz co? Podeślij je do nas - spróbujemy coś z tym zrobić w ramach promocji, skoro masz sentyment do butów :)

Dostaniesz paczkę zwrotną i będziesz zadowolony - kupisz ... dobre winko na przykład :) Jak będziesz średnio zadowolony to kupisz gorsze winko haha :)

 

Nie będziesz zadowolony - nie kupisz nic :)

 

A możemy je zreanimować na różowo? :)

 

 

Wyślij buciory tu:

 

multirenowacja.pl (Danbis s.c)

MAGAZYN i BIURO:

Ul. Piłsudskiego 64

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij buciory tu:

 

multirenowacja.pl (Danbis s.c)

MAGAZYN i BIURO:

Ul. Piłsudskiego 64

 

pozdr

Adres, rozumiem, że w Stargardzie Szczecińskim?

Jak wyślę, dam znać (mam teraz sporo pracy, ale może w przyszłym tygodniu się uda).

Bałbym się wysyłać butelki pocztą, chyba pozostanę przy transferze biletów płatniczych za pomocą aury bezprzedowowej, parafrazując pewną reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.