Skocz do zawartości

Naprawa: damskie kozaki - nowe podeszwy


Krizg77

Rekomendowane odpowiedzi

To są buty !!! :blink:

 

Rękodzieło wschodnich Miszczów

 

 

Ładne,.... nieprawdaż ?

IMG_0790.jpg

IMG_0792.jpg

 

 

Ale... zaraz... zaraz.... cóż to się stało :blink:

IMG_0794.jpg

IMG_0795.jpg

IMG_0843.jpg

 

 

...tak jak by się troszkę rozluzowały.... czy jak ? :blink:

IMG_0800.jpg

IMG_0820.jpg

IMG_0822.jpg

TO COŚ błyszczące mniej więcej na środku (i trochę do góry) to najnowszy sys. ćwiekowania przyszwy ZSZYWACZ TAPICERSKI :wacko:

IMG_0808.jpg

 

 

Noooo a teraz trzeba je poskładać.....

 

Żarty na bok ;) i jedziemy...

Najpierw przykleimy przyszwy do podpodeszwy...

...kupię zszywacz tapicerski i do dzieła - będzie jak oryginał... :angry: (dobra wiem, wiem... bez żartów) -_-

IMG_0829.jpg

IMG_0831.jpg

 

 

Podkleiliśmy przyszwy, teraz zajmiemy się podpodeszwami

IMG_0833.jpg

to coś po środku to stalka... wyszła bo chyba chciała się ze mną przywitać... :mad: (dobra, dobra, wiem... bez żartów) -_-

IMG_0836.jpg

IMG_0838.jpg

 

 

Pokleiliśmy podpodeszwy i wstawimy wypełnienia

IMG_0850.jpg

IMG_0852.jpg

IMG_0869.jpg

 

 

Teraz przyklejamy podeszwy, wzmacniamy śródstopie i wykańczamy

IMG_0878.jpg

IMG_0873.jpg

IMG_0881.jpg

IMG_0875.jpg

 

 

:) BARDZO PROSZĘ O OPINIE, DZIĘKI TEMU MOGĘ SPOJRZEĆ NA MOJĄ PRACĘ Z INNEJ PERSPEKTYWY :)

Edytowane przez Krizg77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech to ! :wacko:

Wiesz, faktycznie warto pokazywać klientom jaki jest faktyczny stan ich obuwia i ile pracy trzeba, by z tym sobie poradzić. Niech wiedzą również na co wydają pieniądze. Odsyłaj ich śmiało do swoich relacji.

 

Myślę, że po takiej lekcji wyciągną wnioski i na przyszłość zastanowią się zanim podejmą decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po takiej lekcji wyciągną wnioski i na przyszłość zastanowią się zanim podejmą decyzję.

 

Co do tego nie byłbym taki pewny.... :o

 

Przedstawiam serial pod tytułem: "Z życia wzięte"

 

Pewnego dnia przyszła do mojego warsztatu Pani, poprosiła mnie o sklejenie podeszw w butach, wytłumaczyłem jej dlaczego się rozkleiły...., że są to buty chińskie...., że nie należy ich przemaczać (dlaczego nie należy ich przemaczać)....

na co Ona - stanowczym, lekko poirytowanym tonem: "no chyba sobie pan żartuje, to nie są żadne chińskie buty! Kupiłam je w polskim sklepie i drogo zapłaciłam! Ja nie kupuję chińszczyzny..."

cóż miałem zrobić, pokiwałem głową, że rozumiem.... :wacko: nie sądzę, że wyszła z mojego warsztatu przekonana co do prawdziwości moich słów, raczej pomyślała "cóż za ignorant i w dodatku bezczelny !!!" -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, myślę, że szczerze nie miała złych intencji, tylko że to co powiedziała było prawdą.

 

Niestety nie każdy interesuje się butami, żeby odróżnić dobre od złych. Ja bym nie umiał. Po prostu trzeba jakoś uświadamiać ludzi - może jakiś krótki artykuł o tym na co zwracać uwagę przy zakupie obuwia? Chętnie bym przeczytał, żeby unikach chińszczyzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Krizg77 zmienił(a) tytuł na Naprawa: damskie kozaki - nowe podeszwy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.