Skocz do zawartości

Powitanie


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na to forum trafiłem przypadkiem szukając opinii o odpowiednich specyfikach do czyszczenia / konserwacji obuwia które posiadam.

Od zawsze lubię chodzić w czystych zadbanych butach. Zwłaszcza w skórzanych.

Widzę że to forum to istna kopalnia wiedzy.

 

Pozdrawiam Grzegorz z południowej Polski
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nie_problem napisał:

Cześć, baw się dobrze. Macie już tam śnieg, bo ja prawdziwej zimy nie widziałem już uuuuuu, a może i dalej :) 

 

Śniegu spadło początkiem tygodnia pare centymetrów, ale stopniał. Tak na dziś dzień to miejscami są fajnie przyprószone na biało drzewa, trawy. 

 

Dziś wczesnym rankiem mieliśmy marznącą mżawkę i deszcz na mostach i wiaduktach.

Wynik: w odstępie nie całych 5 km i ok. 20 minut  dwa karambole. 12 samochodów rozbitych w jednym i co najmniej 5 w drugim. Dobrze że nikomu nic się nie stało.

Moje robocze skórzane buciki się ładnie ślizgały po moście jak biegłem sprawdzić czy mogę pomóc przy tym drugim zdarzeniu. Nie wyglądało to dobrze - duży pusty samochód ciężarowy do przewozu drewnianych bali w poprzek mostu, za nim drugi, do tego rozbite osobówki i bus. Ciemno było ale okazało się że wszystkie samochody lekko uszkodzone. Uprzątnęliśmy jeden pas ruchu z plastików i szkła, kierowca ciężarówki która stała w poprzek mógł ją wyprostować, a ja mogłem jechać dalej powoli w swoją stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry, witam wszystkich użytkowników forum. Zarejestrowałem się po lekturze wątków na temat renowacji obuwia będąc pod wielkim wrażeniem prezentowanych efektów. Pod wpływem lektury forum zakupiłem niewielki zapas produktów do renowacji skór firmy Saphir ponieważ zdecydowałem, że najwyższy czas zająć się dwoma parami wysłużonych butów i kilkoma pomniejszymi wyrobami skórzanymi. Bardzo jestem ciekaw jak to wszystko przebiegnie. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AnnaPolis napisał:

 szewc który stworzy but który nie wygląda jak wycięty z filmów o Frankensteinie to istny skarb :)

Coś w tej kwestii próbowało się działać. Efekt końcowy to pewna wypadkowa przypadku, wymagań funkcjonalnych, potencjału technicznego oraz talentu i nastawienia twórcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

W poprzednich butach chodziłem jakieś 5 lat, ale niczym ich nie traktowałem. No i niestety przyszła pora, żeby je wyrzucić, bo wstyd było wychodzić.

Zajrzałem, bo chciałem się dowiedzieć, jak pielęgnować nowe nabytki, żeby długo służyły i estetycznie wyglądały, bo jestem laikiem w tej kwestii. :) Także witajcie raz jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.