Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witamy ciepło na Forum wButach  Cieszymy się ,że wstąpiłeś do nas Tu masz okazję krótko się przedstawić i przywitać z innymi

Witaj. Jeśli tu trafiłaś rozglądnij się po forum. Jest "kilka" filmików o tym jak robi się buty. jeszcze więcej znajdziesz na YT. Robienie butów, to niełatwa sprawa. Zwłaszcza damskie...Ale jeśli wyt

Jestem ..SZEWCO-OBUWNIKIEM- PROJEKTANTEM -KONSTRUKTOREM od 1960 roku,,,Dzisiaj mija  57 lat jak KLUPIE MŁOTKIEM o Kopyto -Prawidło....RĘCE ZMĘCZONE !   Ale na klawiaturce popracuję !  KOPYTO ...PROJEK

Posted Images

• 2 weeks later...

Witam serdecznie skororobow i milosnikow obuwia.

Jestem tu tylko pol godziny i juz zostalem ...skoromanem ? Kilka slow o sobie. Sklep Chelmka. Cala noc w kolejce. Butow dla mnie oczewiscie zabraklo.

Postanowilem ze zrobie sobie wymazona pare. Z jakiegos tam zamszu, nie majac pojecia o kopytach itp. uszylem sobie cos w rodzju butow.

Chodzic w tym sie dalo, ale nie za dlugo. Potem nastepna para i nastepna a reszta to juz historia. Ucieczka przez okno od ubecji. Grecja. Kanada.

Tyle lat minelo a milosc do skory pozostala. Szyje znowu od niedawna, tym razem teczki, aktowki, wszystko recznie, klasycznie.

Ciesze sie bardzo ze trafilem na forum. Pozdrawiam.

• Like 1
  • 2 weeks later...

WITAM ..wszystkich : SZEWCÓW  ,OBUWNIKÓW ,KOPYCIARZY , PROJEKTANTÓW , KONSTRUKTORÓW  oraz piękne Panie SZEWCOWE -Majstrowe !

Dziękuję za przyjęcie mnie do GRONA TAK ZACNYCH  FACHOWCÓW.   Moje motto to : NIE PIĆ WODY OGNISTEJ W PONIEDZIAŁEK !  z poważaniem : SZEWC OD 1960 ROKU !

WESELE L1.JPG

• Like 1
  • 2 weeks later...

Jestem ..SZEWCO-OBUWNIKIEM- PROJEKTANTEM -KONSTRUKTOREM od 1960 roku,,,Dzisiaj mija  57 lat jak KLUPIE MŁOTKIEM o Kopyto -Prawidło....RĘCE ZMĘCZONE !   Ale na klawiaturce popracuję !  KOPYTO ...PROJEKT.....SUPER  Model podstawowy aby....  WYKONAĆ  SZABLONY- wg których  wykroimy elementy cholewki ...uszyjemy zaćwiekujemy...i ubierzemy na stopy -NOGI ! kocham ten zawód i SZEWCÓW ..PRAWDZIWYCH SZEWCÓW TEŻ ! 

MOJA WIZYTÓWKA PONIŻEJ !

17951773_111179672768749_1288392825079635901_n.jpg

• Like 1
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...