Skocz do zawartości

Powitanie


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy!

 

Sandały hand made z wielbłądziej skóry. No nieźle. Byliście może w manufakturze zobaczyć, jak to się robi od środka?

Może jakaś fotorelacja w stosownym wątku? Lubimy tu takie klimaty :)

 

Jeżeli zaś chodzi o czystą promocję i reklamę własnego biznesu to bardzo proszę tylko w tym wątku (mile widziane rabaty dla Forumowiczów):

http://www.wbutach.pl/forum/256-oferty-firm-i-sklepow/

 

Chyba, że mają Państwo chęć zostać partnerem wspierającym forum, wtedy zaangażowane firmy dostają zgodę na reklamową sygnaturkę :)

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry Wszystkim!

 

Chciałbym się serdecznie przywitać z Wami wszystkimi i każdym z Was z osobna.

Trafiłem na to forum, ponieważ lubię walczyć o najlepsze we wszystkich dziedzinach mojego życia, przyszła kolej na buty.

Mam nadzieję, że nie będziecie źli, jeśli "skubnę" Wam odrobinę wiedzy. ;-)

 

ślę pozdrowienia

Wojciech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaakie buty :)

Jakieś kilkanaście lat wstecz (byłem jeszcze młody, głupi i piękny :p) wpadły w moje ręce buty, które w zasadzie były mi zbędne.

Poza tym bardzo mi się nie podobały i postanowiłem się ich pozbyć. Zatem zapytałem sprzedawcę w sklepie sportowym jakie jest przeznaczenie tych dziwnych butów - bez zająknięcia odparł "to buty do wspinaczki".

 

Wystawiłem, więc na aukcję od 1PLN - aukcja się rozbujała, aż dostałem bardzo poważnego maila od człowieka zajmującego się wspinaczką, który oburzony uświadomił mi, że buty do sportów wodnych sprzedaję jako buty do wspinaczki i że grozi to zwyczajnie poważnym wypadkiem. Chciał powiadamiać organy ścigania, ale ostatecznie udało się odkręcić temat. Dobrze, że dziś niemal wszystko można sprawdzić w internecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie :)

 

Miło, że jesteś i oferujesz pomoc użytkownikom.

Myślę, że w związku z tym możesz śmiało zareklamować sklep rodziców tu:

http://www.wbutach.pl/forum/256-oferty-firm-i-sklepow/

 

W nazwie użytkownika proszę jednak nie stosować adresów stron (poprawione).

 

Zaangażowanym w rozwój forum firmom i użytkownikom z czasem ściągamy obostrzenia (mogą wstawić swoją stopkę i zmienić nazwę), ale większość świeżych firm tu zaglądających traktuje forum jak słup ogłoszeniowy. Wierzę, że w Twoim przypadku będzie inaczej :)

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to badz dobrym adminem i nie bij sie w piersi bo sobie pluca odbijesz :lol:

abuty do wspinaczki fajne az bym sie chetnie powspinala ....chyba pomysle o tym kolejny raz :)

ja kiedys kupilam sobie jakies dziwne butki sportowe...wydawalo mi sie ze do wspinaczy....jako ze ja tylko tak bardzo czasem sie powspinam i to tak rozrwykowo..mam lek przestrzeni...juz samo wspinanie sie na sztucznej sciance jest dla mnie wielkim wyzwaaniem....ale sie okazalo ze one do spinaczki to sa kiepskie...ale za to na codzien do biegania...po sklepach superowe :D

 

a niestety koilega od plecionek sie nie odezwal wiec mam tylko knige :no i cinko to widze bo zakonczenia ktore sa mi potrzebne nie wygladaja latwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.