Skocz do zawartości

Powitanie


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zawędrowałem tu zdjęty troską o moje święte 4809 Johnny Bulls, bo przyznać muszę, że choć nad życie je kocham to jednak zbyt często pozwalam im się spatyniać.

Chwała tym co to wolność czują w obcasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich serdecznie !

Jestem Ostrołęczaninem. Od niedawna jestem członkiem GRH, czyli Grypy Rekonstrukcji Historycznej. Mam dwie pary oficerek i pare trzewików. żadna z tych par nie jest dla mnie idealna stąd poszukiwania rorum o tematyce obuwniczej i stąd moja obecność tutaj. To mi się napewno opłaci.

Pozdrawiam.

retro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam po wielkich a ciezkich probach zalozenia konta urrrrraaaaa udalo sie, no nie mam polskiej czcionki a odpowiedz na pytane zawieralo e z ogonkiem i mus bylo dluuuuugo myslec co z tym zrobic....w koncu jak sie jest ruda ...znaczy najbardziej blond odmiana blond to mus dlugo myslec nie ? ;)

mam nadzieje ze nikogo nie urazilam :)

bede szukac porad z zakresu plecenia z rzemieni jak i tego gdzie je kupic

dlugo szukalam , ladnych kilka miesiecy zanim trafilam na wasz obrazek jak to robic

fanow plecionek zapraszam do dyskusji, chetnie poslucham wszelkich rad i uwag bo ze tak powiem bede dopiero sie uczyc, mam smaka zrobic kilka bardzo ozdobnych smyczy dla psow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj witaj :)

Rude (inaczej ryżawe jak mawiał Gustlik ) nie oznacza jak widać zielone :)

 

Na temat plecionego rzemienia (jak zapewne wiesz) najwięcej będzie miał do powiedzenia Kooniu czyli człowiek z batem .

Posiadacz "złotej korby" w temacie . Nie mniej da się to swobodnie adaptować ;)

Ogonkami się nie przejmuj na razie - mamy swoje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bardzo bardzo dziekuje juz sie do niego dogrzebalam i widze ze to poniekad moj sasiad...w irlandii jest

ja jak juz to moge go zaadOptowac...mam pewna wprwe w adopcjach ostatnio...no moze psiaki adoptuje ale w sumie czlek i pies...oba ssaki ;)

znaczy juz go letem molestowac i moze nie trafie za kraty za molestowanie facetow...chociaz...nie wiem bo koonio to moze kon...wiec wyszloby ze molestuje zwierze ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.