Skocz do zawartości

Powitanie


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy :) Witamy :)

 

A konkretnie jakich i dlaczego? :)

 

Dlatego, że

1) wspieram lokalny - polski biznes

2) są to produkty dobrej jakości często lepszej niż wielkich koncernów produkujących na wchodzie dalszym i bliższy - choć i w Polsce zdarzają sie zlecenia produkcji w chinach

3) a firm mam kilka w zależność od przeznaczenia:

  • czółenka od Kabały
  • a cała resztę z Lesty
  • no tylko coś na fitness w decathlonie - z czystej wygody mam najbliżej
  • a jeśli o dzieciaka chodzi Antylopa i Emel

generalnie w mojej domowej szafie panuje skóra ( "adidaski" ze szmatki bo tam skórzanych nie uświadczysz )

Edytowane przez nie_problem
- poprawka układu posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :). Trafiłem tutaj całkowicie przez przypadek. Nawet nie miałem pojęcia, że takowe forum istnieje i bardzo się cieszę z tego powodu, że mogę wśród Was gościć. Tematyką butów jestem zainteresowany z 3 powodów:

  1. od 13 lat pracuję w firmie, która takowe produkuje
  2. prowadzę sklep internetowy z butami
  3. jestem rzeczoznawcą w PIPS

Buty to mój chleb powszedni :).

 

Pozdrawiam ciepło z południa kraju!

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wszyscy :)

Trafiłem na to forum z google szukając rozwiązania dla mojego problemu.

W sumie nie znalazłem go tutaj ale tak czy inaczej trariflem na to forum i .....

przemiłem zaskoczenie !!! super, że jest taka grupa zapaleńców w temacie obuwia.

Już wiem, że mam do nadrobienia sporo w zgłębianiu tego forum.

Po prostu baza wiedzy w tamacie do którego wróciłem zawodowo po latach :)

 

O sobie troszeczkę:

Z wykształcenia jestem szewcem i uczyłem się całkowicie ręcznej produkcji od podstaw 23 lata temu.

Po 10 latach pracy w zawodzie zapragnąłem czegoś inszego i tak wycofałem się z rzemiosła na 13 lat.

Obecnie wróciłem i pracuje w firmie produkującej obuwie dla renomowanych sieci sklepów i marek.

 

Coś czuję, że będę tutaj częstym gościem. Tak jak pisałem wyżej mam sporo do nadrobienia :)

Jeszcze raz witam Wszystkich i pozdrawiam z Częstochowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.