Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać,

Dragosani z knives.pl a fizycznie z Przemyśla

trafiłem tutaj sledząc Axe z tacticala.

czytałem 3x ten topic o butach jako lurker: https://www.wbutach.pl/topic/216-konserwacja-i-impregnacja-tłuszczowa-skóry-nubuk-na-przykładach/

zakupiłem 6 odczynników do renowacji butów i czekam na kuriera :D

przygotuję fotorelację, sam jestem ciekaw czy uda mi się osiągnąć efekty jak innym na forum.

zarejestrowałem się bo to kopalnia wiedzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! 

Naprawdę miło! AXE to kawał historii tego forum i kilku innych! Szlag trafia, że społeczności trochę podcięły skrzydła takim miejscom! Czuj się, jak u siebie of course!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Na to forum trafiłem przypadkiem szukając opinii o odpowiednich specyfikach do czyszczenia / konserwacji obuwia które posiadam.

Od zawsze lubię chodzić w czystych zadbanych butach. Zwłaszcza w skórzanych.

Widzę że to forum to istna kopalnia wiedzy.

Pozdrawiam Grzegorz z południowej Polski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ..z Podlasia.

Przejrzałem interesujące mnie wątki, fotorelacje, dokonałem zakupów..
Teraz przyszedł czas na rejestrację
..i dalsze działania.
Mam paru pacjentów do "remontu" na stanie więc pracy nie zabraknie.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, nie_problem napisał:

Cześć, baw się dobrze. Macie już tam śnieg, bo ja prawdziwej zimy nie widziałem już uuuuuu, a może i dalej :) 

Śniegu spadło początkiem tygodnia pare centymetrów, ale stopniał. Tak na dziś dzień to miejscami są fajnie przyprószone na biało drzewa, trawy. 

Dziś wczesnym rankiem mieliśmy marznącą mżawkę i deszcz na mostach i wiaduktach.

Wynik: w odstępie nie całych 5 km i ok. 20 minut  dwa karambole. 12 samochodów rozbitych w jednym i co najmniej 5 w drugim. Dobrze że nikomu nic się nie stało.

Moje robocze skórzane buciki się ładnie ślizgały po moście jak biegłem sprawdzić czy mogę pomóc przy tym drugim zdarzeniu. Nie wyglądało to dobrze - duży pusty samochód ciężarowy do przewozu drewnianych bali w poprzek mostu, za nim drugi, do tego rozbite osobówki i bus. Ciemno było ale okazało się że wszystkie samochody lekko uszkodzone. Uprzątnęliśmy jeden pas ruchu z plastików i szkła, kierowca ciężarówki która stała w poprzek mógł ją wyprostować, a ja mogłem jechać dalej powoli w swoją stronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry.

Po miesiącach podglądania, dwóch zakupach (program -500) zaczynam poprawiać rzeczywistość.
A że pytania się pojawiają, to trzeba było wyjść z cienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej !!!!!   Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie ! Obuwie jest mi bliskie ,codziennie mam z nim do czynienia,jak my wszyscy z resztą ......he he he...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak , do tego czynienia ,przy obecnych " technologiach wytwarzania obuwia  " do czynienia, mamy coraz mniej😟

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi