Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

czytam od wczoraj i mam nadzieję, że moje buty będą wyglądać lepiej, a reanimacja trekkingowych się uda.

pozdrawiam

anka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim forumowiczom. Dołączam do grona pasjonującego się ręcznym wykonywaniem obuwia. Mam nadzieję, że "starzy fachowcy" bywają tu jeszcze i liczę na ich pomoc w nurtujących mnie sprawach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

O tym forum dowiedziałem się bo AXE kiedyś mi oczyścił i zaimpregnował buty. Dzięki raz jeszcze!

Zarejestrowałem się, bo zawsze coś tam majstrowałem przy butach - były to drobne naprawy, konserwacja impregnacja. Niedawno zacząłem trochę szyć skórę - na początek zrobiłem sobie pochewkę na toporek, w planach jest uszycie żonie torebki. No i czeka mnie poważniejszy projekt obuwniczy - chcę wywalić z butów GORE-TEX (bo już przecieka a nie pozwala stopie oddychać) i zastąpić jakąś lekką podszewką. Póki co żaden szewc nie chce się tego podjąć, więc będę musiał zrobić to sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! 

Fajnie, że jesteś. Myślę, że wielu na tej obecności skorzysta, bo doświadczenie masz już niemałe! Czuj się jak w domu :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Od jakiegoś czasu czytam to forum pod kątem impregnacji i renowacji obuwia - bardzo cenne źródło wiedzy nie tylko teoretycznej ale przede wszystkim praktycznej.

Pozdrawiam- do przeczytanie w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi