Skocz do zawartości

Powitanie


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko .

hihi.... jeszcze tu mnie nie było .... widzę kumotrów ... świra nt. skoków , cichobiegów , ortopedanów chyba nie posiadam ... ale kto wie ...

jest o skórkach a to ciekawe ! ... raczej czytam ... pzdr. wszystkich .

 

 

Spoko - każdemu z czasem odbija - tymczasem rozkładaj skórę i czuj się jak u siebie =- bo w sumie już jesteś u siebie tylko jeszcze o tym nie wiesz :)

Witamy serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nawet nie wiesz jak się cieszę :)

 

My tak właściwie zaczęliśmy z forum się rozkręcać i jesteś chyba pierwszym szewcem :)

Coś czuję, że będziesz tu dla nas autorytetem :)

 

Może w końcu rozwinie nam się dział:

http://www.wbutach.pl/forum/38-uslugi-szewskie-i-reklamacje-obuwia/

 

Ja bardzo jestem ciekaw jak radzą sobie dziś zakłady szewskie i uwielbiam ludzi z pasją. Mam niedaleko młodego szewca, który zawsze jest uśmiechnięty i pozytywnie dostrojony. Jak patrzę na niego to wydaje mi się, że zdecydowanie można i może być to kierunek również dla młodych ludzi.

 

Może czasem mógłbyś jakieś fotki, tutoriale, porady zamieścić?

Na zachodnich forach widziałem tego typu wpisy i zawsze z zaciekawieniem je przeglądam. W Polsce niestety niewielu szewców jest "internetowo aktywnych" :)

 

Ale wierzę, że to się właśnie zmienia :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

moje zainteresowania sa dosyć specyficzne ponieważ .... robię baty B) czyli poniekąd "robię w skórze" . jesli bedziecie mieć jakieś pytania dotyczące plecenia róznych rzeczy z rzemieni, to chętnie odpowiem o ile bedę oczywiscie znał odpowiedź ;)

Na razie czytam z wypiekami na twarzy bo buty to temat interesujący każdego kto ma szczeście posiadać stopy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam,

 

interesujące forum, chociaż "raczkujące" to z duzym potencjałem :)

 

 

mam nadzieję że kolokwializmy (rzadko ale ... ) w postach nie doprowadza do trwałych i nieodwracalnych zmian w psychice użytkowników :blush:

 

 

To prawda .

Nie_problem w związku z tym ,że każdy kolejny user niestety staje się nieodwracalnym ukończył nawet jakiś kurs dla psycholożek wiec w razie awarii systemu osobistego usera ma opanowane wciskanie zdalne F5 lub kombinację alt+ctrl+del.

Witamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

 

Jeśli dobrze pamiętam to trafiłem tu z google'a, wpisując frazę związaną z konserwacją skórzanego obuwia. Od pewnego czasu zakochałem się w butach ze skór. Używam o każdej porze roku i w każdych warunkach, z wyjątkiem piankowych klapek z bazarku (są prawie niezniszczalne :D ). Jestem jednak laikiem w sprawach konserwacji obuwia i zdążyłem już zniszczyć niejedną parę zarówno brakiem dbałości jak również złym podejściem do pielęgnacji obuwia. Ostatnio zniszczyłem zimową parę susząc buty na grzejniku i przy ognisku :p . Po tym zajściu postanowiłem z tym skończyć i wziąć się porządnie za sprawę. Zacząłem od szukania informacji i chyba zatrzymam się dłużej na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich forumnowiczów.

Od poprzedniego roku moim nowym hobby jest ręczne szycie butów. Uszyłem jak do tej pory 1,5 buta i i jestem w trakcie robienia następnego (jeszcze pojedyńczego). Jak zrobię go bez błędów zacznę szyć pierwszą parę dla sibie. Uczę się fachu z książki "Szewstwo" Jan Rerutkiewicz, Kazimierz Rekwart. Wydanie z 1955 roku. Kilku rzeczy nie rozumię z tej książki, więc mam nadzieję, że na tym forum tą wiedzę zdobędę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumnowiczów.

Od poprzedniego roku moim nowym hobby jest ręczne szycie butów. Uszyłem jak do tej pory 1,5 buta i i jestem w trakcie robienia następnego (jeszcze pojedyńczego). Jak zrobię go bez błędów zacznę szyć pierwszą parę dla sibie. Uczę się fachu z książki "Szewstwo" Jan Rerutkiewicz, Kazimierz Rekwart. Wydanie z 1955 roku. Kilku rzeczy nie rozumię z tej książki, więc mam nadzieję, że na tym forum tą wiedzę zdobędę.

Pozdrawiam

 

 

witamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumnowiczów.

Od poprzedniego roku moim nowym hobby jest ręczne szycie butów. Uszyłem jak do tej pory 1,5 buta i i jestem w trakcie robienia następnego (jeszcze pojedyńczego). Jak zrobię go bez błędów zacznę szyć pierwszą parę dla sibie. Uczę się fachu z książki "Szewstwo" Jan Rerutkiewicz, Kazimierz Rekwart. Wydanie z 1955 roku. Kilku rzeczy nie rozumię z tej książki, więc mam nadzieję, że na tym forum tą wiedzę zdobędę.

Pozdrawiam

 

 

Wow :)

 

Witamy bardzo :)

 

I ogromna prośba o fotki :) Tego co uszyte i tego co się szyje.

Bardzo lubimy tu takie klimaty.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.