Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Icey spokojnie, zaraz mistrz ceremonii się odezwie.

Osobiście witam serdecznie. :)

Sent from my BlackBerry 9720 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Dopiero rozpoczynam swoją przygodę z butami i mam nadzieję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na ich temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich :-)

trafiłem tu przypadkiem buszując w mętnych odstepach internetu ,a to wygląda na takie fajne miejsce! Od kliknastu lat prowadzę hurtownię szewską, jeżeli będę mógł komuśw czymś pomóc proszę walić prosto z mostu. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich :-)

trafiłem tu przypadkiem buszując w mętnych odstepach internetu ,a to wygląda na takie fajne miejsce! Od kliknastu lat prowadzę hurtownię szewską, jeżeli będę mógł komuśw czymś pomóc proszę walić prosto z mostu. Pozdrawiam serdecznie!

Powitać. Takich osób mi tutaj brakowało.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie!

na forum trafiłem już ponad 2 lata temu szukając informacji na temat pielęgnacji skórzanego obuwia zimowego z membraną tak aby służyło jak najdłużej i jak najlepiej. Natomiast dopiero teraz zmobilizowałem się do zarejestrowania. :yahoo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eeeee, to już staaary Forumowicz ;)

Fajnie, że jesteś z nami i bardzo brawo za decyzję :)

Nie ma co się ukrywać, natura butofila i tak prędzej czy później bierze górę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć :)

Na forum bywałem kilkukrotnie ale dopiero dzisiaj postanowiłem się zarejestrować, kilka znajomych "twarzy" tu jednak już widzę :)

Uwielbiam klasyczne, męskie buty i wszystko co z nimi związane, w szczególności malowanie/patynowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej hej :)

Smarkacz jeszcze ze mnie i niewlele wiem.
Ale szybko i chętnie się uczę. :)
Trafiłem tu, bo szukałem informacji o naturalnej skórze, jej obróbce i konserwacji.
Nie potrafię dokładnie odpowiedzieć dlaczego ona tak mi się podoba, ale jest w niej coś...pachnącego przeszłością, charakterem i pięknem.
Po prostu bije na głowę wszelkie inne materiały.
Huh, nawet ciut poetycko wyszło ;)

Witam jeszcze raz i licze na wyrozumiałość w mojej, liczę że coraz mniejszej niewiedzy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześc, nie wiem gdzie umieścić moje pytanie... Przepraszam, jeśli zakłócę porządek gdzie zadawać jakie pytania... Czytałam wątek 

"JAK URATOWAĆ NUBUK POTRAKTOWANY PASTĄ DO LICÓWKI?" 

Temat zamilkł chyba w 2012r...

i nie wiem w jaki wątek uderzyć z pytaniem. Niestety dotyczy mnie ten sam problem. W temacie zostało polecone mydło Avel a na stronie sklepu internetowego jest napisane, że nie powinno być używane do nubuku...jeśli ktoś byłby mi w stanie pomóc,yyy bylabym bardzo wdzięczna... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Po długich namysłach wreszcie się zarejestrowałem ,

mam nadzieje ze uzyskam tutaj wiele odpowiedzi na moje pytania proste i te trudne.

Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześc, nie wiem gdzie umieścić moje pytanie... Przepraszam, jeśli zakłócę porządek gdzie zadawać jakie pytania... Czytałam wątek 

"JAK URATOWAĆ NUBUK POTRAKTOWANY PASTĄ DO LICÓWKI?" 

Temat zamilkł chyba w 2012r...

i nie wiem w jaki wątek uderzyć z pytaniem. Niestety dotyczy mnie ten sam problem. W temacie zostało polecone mydło Avel a na stronie sklepu internetowego jest napisane, że nie powinno być używane do nubuku...jeśli ktoś byłby mi w stanie pomóc,yyy bylabym bardzo wdzięczna... :)

To rekomendacja producenta, natomiast użytkownicy czasem dochodzą do swoich wniosków i rozwiązań. Z resztą niewiele gorzej być już może, jeżeli nubuk został potraktowany kremem/pastą ...  ;)

Witam Wszystkich.

Po długich namysłach wreszcie się zarejestrowałem ,

mam nadzieje ze uzyskam tutaj wiele odpowiedzi na moje pytania proste i te trudne.

Pozdrawiam Wszystkich.

Cześć i czołem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczór,

szkoda, że tak późno do Was trafiłam. Ostatnio nie mam szczęścia do butów:(. Mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

dokopałem się do was  już dość dawno temu, podobnie jak do forum tactical.pl, ale jak do tej pory tylko czytałem i po cichu zastanawiałem się nad swoimi problemami. Po drodze zdobyłem u was (bez powiedzenia słowa, czy nawet rejestracji) całkiem sporą wiedzę w interesującej mnie wtedy materii - tematach wokół butów trekkingowych, starcia płat skóry/vs/membrana, oraz impregnacji tłuszczem i woskiem, pochłaniając tutki od AXE'a, ale, że przyszedł czas, by zacząć też coś działać, to i pora się zarejestrować; zacząć rozmawiać z ludźmi. :) 

Pokopię w końcu z perspektywy usera. Do zobaczenia w tematach i obym zbytnio nie irytował adminów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi