Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie jestem nowy , a zaciekawiły ostatnio mnie Kowbojki myślę że tutaj znajdę parę odpowiedzi Wysłane z mojego N*****s 7 przy użyciu T*****a

EDIT: Na trzy posty, dwa z reklamą sprzętu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie jestem nowy , a zaciekawiły ostatnio mnie Kowbojki myślę że tutaj znajdę parę odpowiedzi Wysłane z mojego N*****s 7 przy użyciu T*****a

EDIT: Na trzy posty, dwa z reklamą sprzętu?

To nie jest reklama sprzętu :)

Zostało napisane przez aplikacje mobilną zwaną tapatalk , która służy do obsługi właśnie takich treści bardzo przyjemna zresztą do obsługi na urządzeniach mobilnych na innych forach też tego używa wielu internautów i nikt nie zwraca na to uwagi :)

Aplikacja ma w sobie już wpisane z jakiego urządzenia została owa treśc wysłana dlatego ta niby reklama :)

postaram się tego nie używać aby nie było nieporozumień  

To takie małe wyjaśnienie jeśli nie na temat proszę o usunięcie tego postu ;)

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam :)

Korzystam z TapTalka. W sumie można tam odhaczyć okienko i  dopisek się nie pojawia, ale nie jest to mus. Akurat tę aplikację warto promować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć kochani. Wraz z żoną siedzimy w butach od kilkunastu lat. Myślę że wymiana spostrzeżeń, poglądów, informacji, wykonanych dzieł zapewne wpłynie na nasz dalszy rozwój.

Życzymy wszystkiego dobrego i postaramy się aktywnie uczestniczyć w "życiu" forum.

Pozdrawiamy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników,
trafiłam tutaj trochę przez przypadek, a trochę przez hobby. Już jakiś czas udzielam się w grupie rekonstrukcyjno-historycznej i z tej racji spędzam mnóstwo czasu przy czyszczeniu wszelakiego sprzętu drewnianego, metalowego, a i w tym również skórzanego. Obsesja konserwacji różnych powierzchni z dnia na dzień rośnie i niedawno ów cień padł na moje obuwie. Chyba nadszedł czas, by w końcu właściwie o nie zadbać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazł się temat z powitaniami, chyba od niego powinienem zacząć ;)

Witam wszystkich, mam na imię Łukasz, przywędrowałem tutaj z forum leatherwork. Z butami mam mało wspólnego (poza tym, że w nich chodzę oczywiście, żaden ze mnie Cejrowski). Zajmuję się wytwarzaniem różnych rzeczy ze skór garbowanych roślinnie, moje dotychczasowe produkty można obejrzeć w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukałam dobrych rad o butach. Zależy mi na opiniach osób, które faktycznie coś przetestowały, a Wasze forum nadaje się do tego idealnie:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi