Skocz do zawartości

Powitanie


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Na forum zaglądam już jakiś czas ale dopiero dziś się zarejestrowałem .

Jestem naprawdę zaskoczony profesjonalną wiedzą i pasją z pozoru tak banalnej rzeczy jak  " buty" .

Mam nadzieję że jeszcze wiele rzeczy zaskoczy mnie na tym forum i będę mógł komuś pomóc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witamy ciepło smile.gif

 

Cieszymy się ,że wstąpiłeś do nas smile.gif

Tu masz okazję krótko się przedstawić i przywitać z innymi .

 

Nadchodzące dni to doskonały okres na luking na swoje buty. Koniecznie zakładam prawidła nawet jeśli but sportowy. Oczyszczam nawilżam , popsikam zapachem pomarańczy,

porozmawiam z tymi które na to zasłużyły , i ciągle powiększam kolekcję butów , bo to one kontaktują nas z matką ziemią. Mam swoje ulubione marki acz sporadycznie kupię coś niszowego. To ja Tadeusz , pozdrawiam " buty musza być tańsze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trafiłem tu szukając sposobu na konserwację moich butów,.

Bardziej ze mnie biker niż wędrowiec. Od jakiegoś czasu jednak zacząlem zachwycać się nie tylko podjeżdżaniem, ale też podchodzeniem...

 

Jakiś czas temu sprawiłem sobie buty z prawdziwego zdarzenia. Niestety w ogóle nie znam się na tym co można zrobić, aby służyły długo i zgodnie z przeznaczeniem więc zabieram się przeglądania i czytania co robić a czego nie ;)

Edytowane przez Mazur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zarejestrowałem się na forum przede wszystkim żeby coś popytać i zasięgnąć opinii mądrzejszych od siebie w tym temacie, których jak widzę tu nie brakuje :)

Na forum trafiłem już kiedyś (na 99% z wykopu), szukając informacji o renowacji obuwia.

Podoba mi się wygląd i układ: wszystko ładnie, przejrzyście i profesjonalnie :)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Z racji, że buty zdeptuję w lesie, istotnym elementem mającym dla mnie znaczenie jest impregnacja.

Jakieś dwa latka temu znalazłem na "odorowym" forum tutki AXE316 odnośnie impregnacji (dlaczego nie tutaj???). Kurcze, dopiero jakieś dwa tygodnie temu namierzyłem to forum (jakiś odnośnik na outdoor z postu AXE316).

No to jestem.

PS. Teraz to dla mych trepków leśne bajora to inna bajka. DZIĘKI. ...ale co but gumowy, to but gumowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CozyShoes

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Bardzo się ciesze,że moge tutaj z Wami być i mam nadzieję ze miło i aktywnie spędze ten czas pomagając w wielu kwestiach.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.