Skocz do zawartości

nike mandara i ten beznadziejny nubuk


buKKa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie mogę aktualnie zrobić zdjęcia, ale kropki są nieduże, średnica na oko nie przekracza 2-3 milimetrów.

Trudno powiedzieć, co to za farba; zastanawiam sie czy mozna byloby farbowac je bez zrywania tego co jest oryginalnie, a jedynie malymi kropkami "przykryc" te plamy?

Dzięki, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli plamy są ciemniejsze niż oryginalny kolor, to raczej ich nie zamalujesz. Może lekko zatuszujesz, ale raczej będą przebijać.

Jeżeli malować to całe buty na kolor ciemniejszy od plam. Wcześniej solidnie należy wyczyścić i odtłuścić skórę.

 

Bez fotek to trochę gdybanie. Ale tak to mniej więcej wygląda w mojej ocenie w ciemno.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Wczoraj zakupiłem owe buty, dopiero teraz zacząłem grzebać w necie, aby się dowiedzieć jak je zaimpregnować. Ze strachem patrze jak łatwo one się niszczą. W swoich jeszcze na dwór nie wyszedlem, i nie wyjdę dopóki nie będą do tego przygotowane.

Przeczytałem http://www.wbutach.p...jak-o-nie-dbac/ i mam pytanie. Czy środki które zostały wymienione (konkretnie Tarrango Nano Protector - muszę oszczędzać) nie zmienią jego koloru? W domu posiadam Kiwi aquastop nano spray czy nada się na mandary ?

Edytowane przez n0body
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuć mi na priv - jakie miasto/dzielnica. Może będę miał jakiś punkt oferujący Tarrago w bazie danych :)

 

Edit: Widzisz, nie dodałeś swojej lokalizacji na forumowej mapie i teraz Cię męczę :)

Możesz nadrobić zaległości, a może wygrasz przy okazji 100 PLN dzięki temu:

http://www.wbutach.pl/membermap/

Edytowane przez nie_problem
Mapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemka Mistrzowie!! :)

Mam taki problem, kupiłem ostatnio te nieszczęsne buty Nike Mandara, no i nikt nie powiedział mi o tym, że muszę je czymś zaimpregnować od wilgoci, no i jest problem.... Strasznie mi się ubrudziły więc przetarłem je lekko gąbeczkę z mydłem no i niestety wyglądają tak jak na fotce poniżej, macie jakiś pomysł co zrobić, żeby odzyskały pierwotny kolor? potem oczywiście chce je od razu zaimpregnować.

 

imag0791a.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez trafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.