Jump to content

Jak powstają teczki, torby, torebki ...


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Beauty Through Bamboo

 

John Cho Moore grew tired of the limitations of the industrial design process and is now trying to capture the essence of design with his beautifully handmade bamboo and canvas bags.

 

Follow John through his unique manufacturing process that challenges convention thinking about product design and the creative process.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest SportowiecPL

Zgadza się jednak trzeb zwrócić uwagę na to, że taka "torebka" kosztuje bardzo dużo, ale, za co się płaci. Za materiał, wykonanie, pracę...

Wiem, że w takiej się pochodzi i będzie ona służyć długo. Mówię w imieniu kobiet.. Bo głównie one noszą takie skórzane torebki.

Jednak wolę sportowe torby adidasa czy nie. Nylonowe, lub coś w podobnie. Zacierają się bardzo szybko, ale jakoś nie lubię za bardzo skóry. Może, dlatego, że jakoś mi się, że kojarzy skórzana torebka;)

 

Kiedyś może napisze, co i jak w tym kierunku...

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sensu porównywać nylonu w torbach sportowych produkowanych w Chinach w milionowych nakładach z torbami z najlepszych skór, wykonywanymi ręcznie z dbałością o każdy detal :)

 

Pomijając już to co najistotniejsze i trzymając się kwestii przyziemnych - te pierwsze są STRASZNIE DROGIE - kupujesz i wymieniasz taką torbę co sezon, czasem dwa sezony przez lata wydasz na nie sporo pieniędzy - a po torbach nic nie pozostanie.

 

Tę skórzaną kupisz, przekażesz po latach synowi, a syn swoim potomnym, a po latach wspomnienia związane ze skórzaną torbą pradziadka uczynią z tej torby przedmiot bezcenny :)

 

Może sportowe rzadziej, ale męskie bardziej i mniej eleganckie torby wykonane ze skóry coraz częściej można spotkać na naszych ulicach. We Włoszech, Francji ... jeszcze częściej.

 

Tu bardzo ciekawy projekt skórzanej męskiej torby weekendowej, kolegów z zaprzyjaźnionego forum - jeszcze chyba trochę czasu na dopisanie się do listy zamawiających :)

http://forum.butwbutonierce.pl/viewtopic.php?f=8&t=2459&start=0

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.