Skocz do zawartości

Efekty prac na "kielmanowskich skórach" - fotorelacje


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam!

 

Spodziewamy się "zaniebawem" kolejnej paczki ze skórami.

Chciałbym w tym miejscu jednak nieśmiało zapytać czy z dotychczas rozdanych coś fajnego udało się zrobić?

 

Ciekawość mnie zżera ... :)

 

Nie ukrywam również, że cała akcja kosztuje nas trochę zachodu - chcielibyśmy mieć pewność, że jest sens i komuś w ten sposób pomagamy.

 

Jeżeli sensu nie ma - również prosimy o sygnał. Przemyślimy temat.

 

Fotorelacje i motywacja do wdrażania tego typu akcji zatem mile widziane :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Heh, fajne, lajtowo-letnie :)

 

 

U mnie też ogarnięte, nie jestem do końca zadowolony, będzie evo 2.

 

A na ten czas...

 

 

W paczuszce wygrzebałem między innymi takie kawałki:

 

img_5910.jpg

 

img_5911.jpg

 

Szast-prast, nożyk linijeczka, klej młoteczek bla bla bla, mamy bazę :) W tle inne produkta

 

img_5913.jpg

 

 

Dziurkujemy wszystkie potrzebne dziurki, jak kto lubi, jak kto chce:

 

img_5914.jpg

 

Na to punca, co by w świecie wiedzieli :p

 

img_5915.jpg

 

Nie mogło zabraknąć Multirenowacji, niestety (albo stety) na próbce skórka ciut mniej wpiła tłuszczu i mniej ściemniałą, na pasku ciut za dużo. Z czasem, zblaknie.

 

img_5916.jpg

 

 

 

Szyjemy, tutaj akurat dość delikatną nicią, w evo 2 będzie inna. Zakładamy klamereczkę jedną drugą i wuala:

 

img_5917.jpg

 

img_5921.jpg

 

Paskujemy pacjenta, w miarę pasi. Poczekamy kilka dni jak zjaśnieje i będzie lepiej. W sumie, bułka z masłem :p

 

img_5924.jpg

 

img_5922.jpg

Edytowane przez nick555
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądałem te rozdawanie skórek, był link do tego postu... oglądam, a tu nick555 umieścił zdjęcia swojego paska :) No i ciach, zainspirował mnie do zarejestrowania. Sporo świetnych rzeczy tu robicie! Brawo. Pomysł realizowany z pracownią Kielman to bardzo fajna idea, dobra dla początkujących jak ja. Bardzo inspiruje do działania! Serdecznie pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi :)

 

Mam trochę opory przed wysyłaniem skór nowym Forumowiczom, bo wielu nie wywiązało się z obietnicy - wzięli i nie pochwalili się :(

Ale jeżeli jesteś zainteresowany, dopisz się do listy oczekujących ... pomyślę jeszcze, jak by tu nieco mocniej zobowiązywać do dotrzymywania obietnic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi :)

 

Mam trochę opory przed wysyłaniem skór nowym Forumowiczom, bo wielu nie wywiązało się z obietnicy - wzięli i nie pochwalili się :(

Ale jeżeli jesteś zainteresowany, dopisz się do listy oczekujących ... pomyślę jeszcze, jak by tu nieco mocniej zobowiązywać do dotrzymywania obietnic :)

 

moim zdaniem wylkuczenie z innych akcji i konkursów to jedyny sposób w który można egzekwować zobowiązania forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.