Jump to content

Szycie butów tanecznych


Recommended Posts

Wiesz, Kielman ma piękne buty, już wcześniej oglądałam. Taneczne są bardzo specyficzne... mikroprodukcja. Rozmawiałam już z polskimi producentami ładnych i pięknych butów a prospos wprowadzenia butów tanecznych do oferty, ale odrzucają temat. Te, co produkują je - są dalekie od nadążania za klimatami światowymi. I dlatego chcę je robić sama :)

Link to comment
Share on other sites

Producenci odrzucają, bo to nisza, a oni chcą iść w masówkę. Dzięki temu jest przestrzeń do rozwinięcia skrzydeł przez takich ambitnych Rzemieślników, jak Ty :) Rozmawiałem kiedyś też z Jackiem Kamińskim:

http://www.brunon.pl/

 

Pokazywał mi pary, które robił pod sztuki teatralne i chyba do tańca też tam coś było. Zarówno Kielman, jak i Kamiński to oczywiście tradycyjne metody, ale myślę sobie, że nawet jak rozważasz produkcję na szerszą skalę, to taki warsztat może być mocnym fundamentem, dzięki któremu w przyszłości będziesz mogła zbudować historię swojej marki. Ja już to widzę:

 

Cytat

A zaczęło się na forum wButach, skąd trafiłam do legendarnych i magicznych warszawskich warsztatów - Kielman, Kamiński, Januszkiewicz. Tam Artyści polskiego obuwniczego Rzemiosła zarazili mnie pasją i przekazali morze bezcennej wiedzy, dzięki której ruszyłam w Świat ... dziś mam 9457 salonów obuwniczych na całym Świecie, ale nigdy nie zapomnę, jak to się zaczęło i skąd pochodzę! Mimo, iż mieszkam w Miami uważam, że Polska to piękny kraj ogromnych możliwości.

 

:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.