Jump to content

[POMOCY] Usuwanie zaschniętego renowatora z butów skórzanych


Recommended Posts

Cześć,

 

Jestem tutaj nowy i mam problem z moimi butami skórzanymi, które chciałem odświeżyć za pomocą renowatora od firmy mister minit. Niestety, zagapiłem się i renovator zaschnął. Nakładałem go za pomocą szczotki i przez to zaschnięty renovator daje efekt jakby ktoś pomalował but czarna farba i powstaje nierówna tekstura na skórze. Od kilku godzin staram sie go usunąć ale bez rezultatu. Lokalny szewc zalecił użycie Gel do usuwania plam od tej samej firmy. Efekty są takie że w niektórych miejescach powłoka renowatora odeszła a w niektórych nie. Doradźcie mi prosze, jak można usunąć zaschnięty renowator?

 

Dzięki wielkie,

Max

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A próbowałeś takimi może domowymi sposobami ?  Np za pomocą octu ? czy gąbki i wody ? Jesli chodzi o ocet to wygląda to tak, że namaczasz miękką szmatkę w octcie i delikatnie wycierasz zaschnięty renowator. Powtarzasz ten proces, aż usuniesz cały renowator. Następnie przetrzyj buty suchą szmatką. Druga opcja to moczysz gąbkę w letniej wodzie i delikatnie przecierasz zaschnięty renowator. Powtarzasz tą czynność, aż usuniesz cały renowator. Następnie przecierasz buty suchą szmatką i pozostawiasz je na kilka godzin, aby całkowicie wyschły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.