Jump to content

Powrót


mohican

Recommended Posts

Witam ponownie na dzisiaj kończę zrobiłem dwa zdjęcia i nie wiem dlaczego aparat tak przekłamuje obraz na żywo wygląda to ciekawiej -cholewki które składam są ciut niższe od oryginału i tak ma 8 dziurek są to buty dla mnie i myślę że ta wysokość będzie bardziej odpowiednia i bardziej wygodna ale to tylko moje uznanie-pozdrawiam mohican

IMG_6688.JPG

IMG_6689.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Fajna robota! 

 

Jeżeli będziesz robił ewentualnie kolejne to wydaje mi się, że takie Split Toe jednak dużo lepiej prezentują się w wersji niskiej lub ewentualnie wysokiej (cholewki). Tu są obie wersje:

https://patine.pl/category/buty-meskie-split-toe?horizontal

 

Natomiast u Ciebie jest pośrednia. Taką opcję chyba częściej spotyka się w butach sportowych. Dla tych najbardziej klasycznych modeli raczej rzadko spotykana. Dlatego ogólny obiór może być trochę zaburzony. No i wydaje mi się, że kontrastujące nici to nie jest najlepszy wybór, ale to już rzecz gustu pewnie.

 

Tak czy inaczej zazdroszczę umiejętności!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za post wiem że Ty piszesz z uprzejmości że fajna robota jak dla mnie to w szkolnej ocenie to słaby dostateczny . Moim zamiarem od początku było  zrobić buty do codziennego użytku wygodne do chodzenia na zakupy itp.Nie było też w moim założeniu że mają to być buty eleganckie pod krawat tylko jako buty zimowe jak już wcześniej pisałem do codziennego użytku.Biała nitka no cóż -wzorowałem się na oryginalnym zdjęciu a wyszło jak wyszło-błędów nie popełnia ten co nic nie robi-myślę że następne odsłony będą lepsze.pozdrawiam-mohican .Poślę jeszcze fotkę jak będą całkiem gotowe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.