Jump to content

Unyellowing Ecco


Recommended Posts

Unyellowing kremem fryzjerskim butów Ecco się nie udał, guma jest nadal żółta. Napisałem do firmy zajmującej się odżółcaniem gum i niby Ecco ma "dziwną" gumę i nie da się ich odświeżyć. Czy ktoś też spotkał się z takim stwierdzeniem? Widzę, że Ecco sprzedaje swoje środki ECCO Sole Cleaning Kit https://pl.ecco.com/pl-PL/product/5642729178/ECCO-Sole-Cleaning-Kit, więc chyba się da? Czy ten środek ma jakieś inne właściwości niż: TARRAGO SNEAKERS Sole Restorer, TARRAGO SNEAKERS Midsole Cleaner? Najwyżej co mogę użyję: Tarrago Super White mocno kryjąca biała pasta.

IMG_20220901_121709.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ten zestaw Ecco to raczej cleanery do usuwania zabrudzeń i plam, a nie do odżółcania utlenionej gumy. Z unyellowingiem jest bardzo różnie i najczęściej póki nie spróbujesz na konkretnym modelu to nie wiesz. Widziałem wiele udanych procesów z tym produktem Tarrago, ale nie cleaner tylko Tarrago Sneakers Sole Restorer:

 

 

 

Ale to nie znaczy, że zadziała dobrze zawsze i wszędzie. Nikt ci tego nie zagwarantuje. Czasem specyficzna guma nie chce współpracować, czasem użytkownik po prostu robi błędy w samym procesie. Bywa różnie. Ważne jest słońce i powtórzenie procesu w razie potrzeby 2-3 krotnie.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.