Jump to content

Po swoje zawsze wjeżdżaj z buta! ( oczywiście z pomocą customu butów od customshoes_creator!)


Recommended Posts

Po swoje zawsze wjeżdżaj z buta! ( oczywiście z pomocą customu butów od customshoes_creator!)

Znudziły Cię już te stare sneakersy, które od dobrych kilku tygodni zagracają twoją szafę? Chciałbyś wprowadzić w modę uliczną trochę witalności, wyrazić swoją szaloną osobowość, przy jednoczesnym wspieraniu lokalnych artystów? Trafiłeś w dobre miejsce!

Zajmujemy się malowaniem butów, czyli dokładniej mówiąc, w naszych rękach zwykłe, nudne obuwie za pomocą farb i markerów zmienia się w arcydzieło. Wszystko jest kreowane własnoręcznie- nigdy nie wybieramy dróg na skróty! Przekraczamy wszelkie granice- ilustrowaliśmy już postacie z kreskówek, śmieszne hasła, czy nawet memy! Po co brać życie na serio, gdy można mieć z niego trochę radochy!

Nieszablonowy styl jest w dzisiejszych czasach na wagę złota. Nasz team nauczy Cię bawić się modą. Daj się ponieść wyobraźni! Jesteśmy gotowi, by odwzorować na bucie twój najbardziej szalony pomysł!

 

KIM JESTEŚMY? DLACZEGO ZAJMUJEMY SIĘ MALOWANIEM BUTÓW?

Nasz zespół tworzą ludzie z olbrzymią zajawką. Od lat tworzymy sztukę w przeróżnym tego słowa znaczeniu. Postanowiliśmy przekuć pasję w sposób na życie, podążając za marzeniami. Udowadniamy, że jeśli masz pomysł na przyszłość, to konsekwentnie dąż do jego realizacji. Przecież wszystko jest możliwe! Zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze. To dzięki niemu czujemy satysfakcję, z tego, co tworzymy i motywuje nas to do dalszego rozwoju. Aby zyskać Twoje zaufanie, przestawiamy Ci kilka naszych projektów. Miej pewność, że ofiarowałeś swoje buty w dobre ręce!


custom-butow-co-to.thumb.webp.640bd0ce5a3f5fcdeadd8b098b7ca172.webp


custom-butow-jak-zrobic-to-samemu.thumb.webp.00d1bce0fdd2b5729ea0e11927016585.webp

IMG_3508.thumb.JPG.49c8a688012b0952c81fc9e991662a78.JPG

 

JAK  DZIAŁA CUSTOMSHOES_CREATOR?

Nie straszne nam żadne wyzwanie. Przyjmujemy buty zarówno używane, jak i całkowicie nowe, niezależnie od marki. Możesz mieć także pewność, że podczas procesu twórczego używamy produktów najwyższej jakości. Do malowania wybieramy farby o przeróżnych kolorach firmy Tarrago, zamawiane przez stronę Multirenowacji, by dodać naszej pracy świeżą energię! Proces twórczy to jednak nie wszystko. By twoje spersonalizowane obuwie przetrwało z Tobą długie lata, stosujemy także specjalne lakiery i spraye.

 

ile-kosztuje-custom-butow.thumb.JPG.8f045a9133f2d192e34afed0b8ce477d.JPG

 

ZALETY Z WSPIERANIA CUSTOMIZACJI BUTÓW

To jednak nie wszystko, co mamy o zaoferowania. Nasza marka również dba o środowisko. Wspieramy inicjatywę zero waste, poprzez stosowanie ekologicznych produktów. Nasze działania mają na celu zachęcić społeczność, by przed tak pochopną decyzją, jaką jest wyrzucenie nieużywanych butów, zastanowić się trzy razy. Zróbmy to dla naszej wspólnej, lepszej przyszłości! Ty również możesz pomóc! Udostępnij nasz projekt na swoich social mediach oznaczając @customshoes_creator! Twórzmy nową rzeczywistość na naszych warunkach!

 

PS! Jeśli nie jesteś zdecydowany na konkretny wzór, to nie powód do zmartwień! Czym prędzej wejdź na naszą stronę customshoescreator.pl, udziel odpowiedzi na kilka pytań i za za chwile będzie czekać na Ciebie wizualizacja butów Twoich marzeń! Zapewniamy Cię, że składając u nas zamówienie, wszystkie usługi są wykonywane na Twoich warunkach! Skupiamy się na Twoich zainteresowaniach, aby to, co nosisz było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, zupełnie tak jak TY!

 

Nasze media społecznościowe:

Customshoescreator - renowacja i malowanie butów (Facebook)

@customshoes_creator (Instagram)

Customshoescreator - renowacja i malowanie butów (Pinterest)

 

Zamówienia można składać na stronie: 

Kliknij tutaj, aby złożyć zamówienie na renowacje lub customizacje butów

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.