Jump to content

Przemoczenie czy odbarwienie?- co robic.


Kokonat24

Recommended Posts

Pzy myciu chyba odbarwiły mi się buty, bo raczej nie schną 4 dni, a tyle czasu minęło od ich czyszczenia. A może to przemoczenie? Czy da się to naprawić, albo wiecie czy przyjmą taką reklamację?Buty noszone 3 razy  🙃 PS. Jakieś rady jak wyczyścić zanieczyszczenie na tym ściągaczu?d60d0c070b7322acmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wygląda, jak zabrudzenie (może od trących spodni?). Może myte były zanieczyszczoną gąbką, szmatką, szczotką ... ? Nie sądzę, by tu ktoś był w stanie uznać reklamację, ale zawsze warto skonsultować taką sprawę z producentem. Może podpowie, w jaki sposób rekomendują czyścić te ściągacze, by nie narobić sobie bałaganu.

 

Ja w takim przypadku pewnie próbowałbym wyciągnąć poradę od producenta, a jak to nie pomoże to pewnie czyścić czymś mocniejszym, ewentualnie barwić. Ale na dobrą sprawę nigdy nie barwiłem gumowych elementów więc może bardziej doświadczeni koledzy coś doradzą. 

 

W ostateczności w użytkowaniu ta część cholewki raczej nie jest widoczna, więc można równie dobrze chodzić, a jak gumy się wyeksploatują, wymienić je u szewca na nowe :) 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.