Jump to content

Buty Reis


Recommended Posts

Witam Serdecznie piszę w nietypowej sprawie bo mam możliwość zakupienia butów o to takich jak ze zdjęcia i moje pytanie brzmi czy waszym zdaniem w tych butach czubki butów są prawidłowe bo na moje oko jak by jeden but był inny i drugi inny pod względem czubków butów podeszw ... Pytam bo nie wiem czy warto buty kupywać ...

IMG_20210913_090711-1.jpg

IMG_20210913_090529.jpg

IMG_20210913_090608 (1).jpg

IMG_20210913_090711.jpg

Link to comment
Share on other sites

Masowa produkcja. Minimalne różnice pewnie w granicach normy. Dodatkowo zdjęcie może wprowadzać cię w błąd. To najlepiej ocenić na żywo, bo szkło potrafi zdeformować rzeczywistość, a optymalnie oczywiście przymierzyć i sprawdzić czy siedzą. Ja na zdjęciach nie widzę tragedii, ale stary już jestem, może niedowidzę :)

Link to comment
Share on other sites

Tak że buty otrzymałem i sprawdziłem pod kątem na równo podeszw butów pod kątem tych czubków i na moje oko jest to do zaakceptowania w granicach rozsądku są te czubki z resztą od sprzedawcy czy innych sprzedających te buty ten model i po otrzymaniu zdjęć od sprzedawców czubki butów są prawie identyczne i jak myślicie w takim przypadku można buty nosić na co dzień ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.