Jump to content

Pęknięcia nie dające się odżywić


crazy_daisy

Recommended Posts

Drodzy forumowicze! Mam taki problem w kozakach Massimo Dutti. Samo pękanie skóry, to rzecz naturalna, wiem. Chciałabym jednak to zagięcie jakoś odżywić, a dotychczasowe pasty i woski nic nie dają. Skóra croco, jest jakby pokryta laminatem(?) i zupełnie nie wchłania specyfików, w związku z tym miejsce zagięcia jest białe. Czy znacie jakieś środki, którymi mogłabym to odżywić? Lub poprawić wygląd tego Zagięcie? Pozdrawiam. 

IMG_20210313_214837.jpg

IMG_20210313_214829.jpg

Link to comment
Share on other sites

Normalnie sprawdzić powinien się tutaj dobry krem do butów. Ale skoro skóra nie chłonie to ciężko ją odżywić. Pytanie czy nie chłonie, bo coś jest na nią nałożone, czy nie chłonie, bo to syntetyk/laminat czy coś zwyczajnie mało naturalnego. Pęknięć tu nie widzę, raczej naturalne zagięcia. Nic strasznego. Buty trzymaj na prawidłach i powinno być w normie. Jeżeli chodzi o biały nalot to może być on efektem stosowania jakiegoś bezbarwnego produktu. Te bezbarwne, zwłaszcza zaaplikowane zbyt obficie na ciemnych skórach często wytrącają się na biało. Środki z pigmentem rulezz! :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.