Jump to content

Odrzucona reklamacja butów


Recommended Posts

Dzień dobry. Mam następujący problem .. reklamowale rozklejające się buty ,niestety reklamacja została odrzucona z powodu "buty były prane na co wskazują ślady na podeszwie oraz zapach butów".. tylko problem w tym ze te buty nigdy nie były prane... owszem tydzień wcześniej (nie jestem w stanie stwierdzić kiedy wada powstała) myłem je w misce z wodą(letnią) i płynem do prania obuwia  sportowego. Moje bytanie brzmi następująco... czy jest sens odwoływać się od decyzji sklepu ??? 

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli buty czyściłeś ręcznie zgodnie z zaleceniami producenta to możesz się oczywiście odwołać. Czy jest sens? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Dla jednego jest, dla innego nie. Dla mnie na przykład, jeżeli to zwykłe odklejenia (czyli pewien standard) lepszym rozwiązaniem jest zlecenie podklejenia w zakładzie szewskim - mniej zmarnowanego czasu, nerwów i standardowa niedroga usługa. Nawet jak wywalczysz po odwołaniu swoje, najprawdopodobniej w przypadku odklejeń buty i tak zostaną w ten sam sposób doprowadzone do stanu użytkowego, czyli podklejone u szewca :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.