Jump to content
niebieski

Poszukuję szewca szyjącego na wymiar - powiat chrzanowski

Recommended Posts

Witam

Szukam ale nie mogę znaleźć... dziadek potrzebuje buty zimowe, ma szeroką stopę i ciężko o buty dla niego, jak znajdzie dobre to 3-4 numery za duże, kupować buty które potem szewc ma przerobić nie jest opłacalne więc szuka szewca który takowe buty szyje. Mieszka w gminie Alwernia powiat chrzanowski, jak ktoś zna szewca szyjącego na wymiar z rejonów chrzanów - krzeszowice (województwo małopolskie) to był bym wdzięczny za informację. Ostatecznie może być Kraków jeśli jest coś blisko centrum...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najłatwiej oczywiście w Warszawie, ale trzebaby zaplanować kilka wycieczek. Natomiast spotkanie szanownego dziadka, np. z Panem Januszkiewiczem może być bardzo udane, bo to zawsze trochę wejście w inny świat i bardzo przyjemnie gada się o starych czasach. Polecam :)

 

W Krakowie szył Pan Jerzy Bukowski, ale nie wiem czy nadal szyje. Natomiast wydaje mi się, że w Łodzi Pan Lewandowski jeszcze działa i chyba ktoś młodszy chce pociągnąć temat. Tu bezpośrednie kontakty:

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.