Jump to content

Poszukuję szewca szyjącego na wymiar - powiat chrzanowski


Recommended Posts

Witam

Szukam ale nie mogę znaleźć... dziadek potrzebuje buty zimowe, ma szeroką stopę i ciężko o buty dla niego, jak znajdzie dobre to 3-4 numery za duże, kupować buty które potem szewc ma przerobić nie jest opłacalne więc szuka szewca który takowe buty szyje. Mieszka w gminie Alwernia powiat chrzanowski, jak ktoś zna szewca szyjącego na wymiar z rejonów chrzanów - krzeszowice (województwo małopolskie) to był bym wdzięczny za informację. Ostatecznie może być Kraków jeśli jest coś blisko centrum...

Link to comment
Share on other sites

Najłatwiej oczywiście w Warszawie, ale trzebaby zaplanować kilka wycieczek. Natomiast spotkanie szanownego dziadka, np. z Panem Januszkiewiczem może być bardzo udane, bo to zawsze trochę wejście w inny świat i bardzo przyjemnie gada się o starych czasach. Polecam :)

 

W Krakowie szył Pan Jerzy Bukowski, ale nie wiem czy nadal szyje. Natomiast wydaje mi się, że w Łodzi Pan Lewandowski jeszcze działa i chyba ktoś młodszy chce pociągnąć temat. Tu bezpośrednie kontakty:

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.