Jump to content

Baza Danych Odpadowych (BDO) a szewstwo


qbeq

Recommended Posts

Panie i Panowie szewcy jak zapatrujecie się w sprawie nowego prawa jakie będzie obowiązywało od nowego roku? Trzeba się zapisać czy nie? Z artykułu poniżej wnioskuje że to nas się tyczy. 

https://www.tulodz.pl/biznes,prawo,to-jeszcze-nie-koniec-smieciowej-rewolucji-kogo-dotyczy-obowiazek-wpisu-do-bazy-danych-odpadowych,new,mg,2,59.html,3625

Link to comment
Share on other sites

W radio jakiś słuchacz zajmujący się odpadami właśnie powiedział, że każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą i generuje choćby 1kg odpadów rocznie powinien się zapisać, niezależni od tego czy jest to fryzjer, czy inny warzywniak. W przeciwnym wypadku firmy odbierające odpady mogą mieć problem z realizacją usługi. Oczywiście to tylko słuchacz, także średnio potwierdzone info, a prowadzący od razu zaznaczyli, że jest sporo zamieszania, a zdania są podzielone :) Także standardowo nikt, nic nie wie, poza tym, że kary mogą być dotkliwe :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.