Skocz do zawartości

Gdzie mogę w Wawie kupić tanio Nike Air Max'y ? Na jakich bazarach mają obecnie taki towar ?


Micze

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie tylko warzywa ? warzywa i owoce to na małych targowiskach a duże bazary mają też inne rzeczy ? Tylko ostatnimi czasy coraz to mniej jest handlarzy oferujących markowe buty Nike czy Adidas.

Z tego co słyszałem obecnie na Bakalarskiej można kupić buty Nike Air Maxy. Pojadę może tam w wolnym czasie zobaczyć co mają.

A może jeszcze może ktoś podpowiedzieć gdzie można tanio kupić Air Maxy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie na allegro czy aliexpress w tych super ofertach cenowych też kupisz tak samo oryginalne buty jak na bazarze ?

Ja po prostu chcę pojechać na jakiś bazar gdzie sobie zobaczę i na miejscu coś kupię za nieduże $.

Nike Air Maxy ale może jak będę mieć też Nike Air Max Plus TN - już dawno mi się podobał ten model ale mają tak zawrotną cenę, że na pewno nie kupię ich w złotych tarasach ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie kupuję ani na bazarach, ani w portalach aukcyjnych. W autoryzowanych outletach i w akcjach wyprzedażowych samych marek czy też sprawdzonych sieci można spokojnie znaleźć naprawdę atrakcyjne oferty. Handel fejkami zdecydowanie trzeba tępić, zwalczać i napiętnować, a nie wspierać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się zgodzić że nie fer jest że na aukcjach allegro czy tam innych stronach sprzedają podróbki twierdząc z że to oryginał i, że cena dobra bo sprzedawca współpracuje bezpośrednio z producentem i takie ciskanie "kitu" - owszem to jest oszustwo.

No ale jeśli idę na bazar z zamiarem kupić tanio "markowe podróbki" to wiem że to podróba a po prostu chcę taniej kupić buty które będą wyglądać tak samo jak oryginał. 

Przecież nie będę się chwalić, że mam buty z bazaru a nikt nawet się nie kapnie, ze to podróbki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie? :) 

Dziś jest tyle opcji, że naprawdę ciężko mi pojąć po co szpanować podrobionymi butami, udając że mam na nogach coś na co mnie nie stać :) To zwykłe oszustwo, wspieranie złodziei i świadomy współudział w niecnym procederze. Nie stać mnie na jakieś buty to nie kupuję. Dziś opcji i alternatyw jest mnóstwo. Ewentualnie jak mocno ich potrzebuję, szukam roboty, biorę nadgodziny i kupuję. Proste. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.07.2019 o 13:23, MOD napisał:

Ty tak na poważnie? :)

Również nie wierzę w to co czytam............ Nie stać mnie na coś co kosztuje 500zł, to kupię coś co wygląda jakby kosztowało 500zł...

Nie stać mnie na M3, to kupię E46, wytnę cały tłumik a nerki okleję sobie kolorową bibułą ..........

Spoko, ja rozumiem, że każdy szuka tańszych opcji, każdy lub większość tak robi, ot zwykła chęć przetrwania i nie wydawania cebulionów na coś co można mieć za mniejszą kwotę. Ale kolega chyba trafił z "czerwonym szalikiem, do dzielnicy kibiców z niebieskim szalikiem". Tutaj się nie promuje takich handli, podrabiania, doklejania, trytytek i ekoskóry. Jakbyś poczytał i rozeznał się do czego służy to miejsce, wiedziałbyś, że nie można takich pytań tu rzucać. To nawet nie to że tu są jakieś elity czy "grube wióry" cytując klasyka Rafała P., tylko tutaj są ludzie pasjonaci, którzy lubią trwałość, klasykę, ponadczasowość, rzeczy solidne, smaczne, wygodne i wykonane bez kompromisów na czymkolwiek, czy to jeśli chodzi o materiał, czy sam proces powstawania produktu. Jeśli ktoś chce sobie sprawić podróbę i dzięki temu rozsiewać patologie, to nie ma problemu. Ale dzięki takim działaniom ludzie myślę, że Air Maxy, czy inne bardzo dobre buty, to "taniocha i się rozwalają, a ile to oni za nie nie zapłacili, a szwagier to mówił że są super"... Właśnie ci, co decydują się jak kolega, na szukanie alternatyw po najniższej linii oporu, sprawiają, że opinia leci w świat, opinia nieprawdziwa o jakimś produkcie. Outlety, wyprzedaże, których w internecie jest całe mnóstwo oferują buty powystawowe, końcówki produkcji, ba nawet jakbyś poszperał na allegro znalazłbyś używane w idealnym stanie buty, które są zrobione wedle sztuki a nie są podróbami z chińskiej folii bąbelkowej klejone klejem w sztyfcie i śmierdzące jak papa z dachu...

 

Szukaj tańszych ofert zakupu, a nie tańszych butów, co będą wyglądały na droższe. Pomijając już kwestie etyczne założę się, że po kilku tygodniach, może miesiącach, pożałujesz swojej zakupowej decyzji, ze względu chociaż by na przetarcie siatki na czubkach, połamane zakładki, zapadnięte pięty, pofałdowane i roztelepane podpodeszwy, rozwarstwienie się materiału, albo w najepszym wypadku porozklejanie się ich po całości. Skąd wiem? Bo te rzeczy i jeszcze kilka innych robiłem naprawiając takie fajne buty z bazaru w moim warsztacie na przestrzeni ostatniej dekady. Może nie robię tego za długo, może się nie znam, ale tak tylko mówię...

 

Pozdrawiam.

 

P.S.

No wkurzyłem się...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.