Skocz do zawartości

Obuwie podwyższające dla mężczyzn


rybak80

Rekomendowane odpowiedzi

O ile jestem w stanie zrozumieć twoje rozczarowanie to jednak dobrze by było i z drugiej strony zrozumieć pewną dość prostą ekonomię mianowicie :

Jeśli np para butów kosztuje np 120 zł to przy dziesiątym niezadowoleniu klienta ( do czego w myśl ustawy ma prawo do 10 dni przy takiej formie zakupów ,zgodnie z ustawą) sprzedawca traci zwyczajnie wartość stu procent towaru .

Temat jednak jest jakby nie o tym i trudno tu być stronniczym (zwłaszcza mi jako adminowi nie właścicielowi sklepu ) w związku z czym zasłaniam nazwę sklepu i będzie widoczna dopiero po zalogowaniu .

Proszę mi się nie dziwić - pierwszy post i na razie jedyny nie koniecznie musi być wiarygodnym dla mnie jak i dla wszystkich.

Nie mniej proszę nas nie opuszczać i jeśli zajdzie uzasadniona konieczność wydzielę jako admin nawet osobny temat .

 

Pozdrawiam

AXE316

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Relacja jednej ze stron. Ciężko się odnieść. Może doczekamy się komentarza ze strony sklepu.

 

Zwrot generalnie mają Państwo zagwarantowany ustawowo w ciągu 10 dni - jeżeli obuwie nie było używane. Tu nie ma odstępstw. Chyba, że czas został przekroczony, obuwie nosiło ślady użytkowania ... lub wystąpiły inne okoliczności, których nie znamy.

 

Wojna o 12 PLN co najmniej dziwna. Jeżeli było info o darmowej wysyłce to po prostu - sklep powinien uderzyć się w pierś, regulamin poprawić, ale pieniądze oddać.

 

Proponuję spokojnie sprawę omówić jeszcze z właścicielem firmy. Szkoda prądu na tego typu wojny :)

 

Pomijając regulaminowe i organizacyjne zawiłości - jak oceniają Państwo jakość obuwia?

Czy spełnia swoją funkcję?

Możemy liczyć na kilka fotek?

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzoŁem :lol:

 

...hmm MOŻE JA NIE JESTEM Z TEJ EPOKI :blink: bo im dłużej czytam, oglądam... tym jestem bardziej zawstydzony... :ph34r: może jestem zacofany... może przyszła pora: "żeby ze sceny zejść..." (Perfect)... -_-

 

...nie zdecydowałbym się na kupienie butów przez internet (choć czasem jest to jedyna forma)... ja muszę GO dotknąć, powąchać, poczuć...jak ON się czuje...

 

ps. przepraszam, może to skrzywienie zawodowe - czym prędzej udam się do jakiejś Psycholożki...albo Psychiatryczki... bo na tą pierwszą może być już za późno... :huh:

 

 

CzuWajcie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - przymiarka i analiza organoleptyczna to optimum. Jednak takie podejście mocno nas ogranicza. Ze względu na miejsce zamieszkania wybór przy takim podejściu ulega ograniczeniu. Pół biedy, kiedy mieszkasz w dużym mieście. Gorzej jak mieszkasz na peryferiach, a i czasu nie za dużo na wyjazdy zakupowe. Nie wspominam już o tym, że niektóre marki w ogóle w Polsce są niedostępne i zamawiane są nie dość, że przez internet to jeszcze poza granicami kraju (ot choćby Bexleye, które poddane były patynacji). Jest jeszcze jeden argument - cena. Konkurencja w sieci wymusza na sprzedających walkę cenową. Bywa naprawdę tanio. Jeżeli jednak nie trafisz z rozmiarem i dochodzą koszty zwrotu lub wymiany to już tak różowo być nie musi. No, ale ryzyk fizyk :)

 

Jak to mawiała Frau Elsa: Alles hat seine guten und schlechten Seiten :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

:) Obcas 4cm, ale czy na pewno ...

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

Unique hand made shoes. Made of patinated canvas in combination with "croco" textured leather . Leather Lining. Unique patterned leather sole. Heel height 4cm (1.57 inch).

 

No i zastanawiam się czy to męskie czy damskie? Rozmiar co prawda mały -38, ale ... jak myślicie?

 

http://www.etsy.com/...oes?ref=pr_shop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na całym świecie neguje się noszenie skarpet w sandałach a nowy trend mówi co innego ,zaś w Japonii było by wręcz nietaktem ich nie nosić .

Japończyk również nie przepuści kobiety przodem w drzwiach, nie będzie pomagał w domu, nie weźmie urlopu po to, aby spędzić go z rodziną. A my żyjemy w Europie. Facet w skarpetkach i sandałach wygląda po prostu prowincjonalnie, podobnie jak w mokasynach i białych skarpetkach do garnituru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witam

Słuchajcie Panowie wcale nie musicie nosić takich obcasów, które wyglądają jak stworzone dla kobiet.

Firma Conhpol znalazła na to rewelacyjne rozwiązanie.

Stworzyła buty w których system +7cm podwyższający jest tak sprytnie ukryty, że nikt nawet nie zauważy.

Miękka wkładka dopasowywująca się do stopy to porpostu rewelacja!! :)

Sami zobaczcie!!

 

EDIT: Spam , chociaż w temacie. Z chodzeniem po bagnie jest jak ze stąpaniem po krawędzi. Rożnica jest taka, że za kilka tysięcy lat w torfowisku znajdą całkiem dobrze zachowane szczątki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość mario bertulli

imgheader.jpg

Witam,

Komentarz publikowany jest za ówczesną zgodą Administracji forum : nie_problem 

Na polskim rynku nareszcie istnieje marka butów podwyższających dla mężczyzn Bertulli. Na rynku włoskim pojawiła się ona 40 lat temu, a dzisiaj cieszy się już dużą popularnością w wielu krajach, między innymi we Włoszech, Francji, Niemczech oraz Anglii.

Marka butów podwyższających dla mężczyzn pozwala mężczyznom niskiego wzrostu zyskać kilka dodatkowych centymetrów, przy zachowaniu normalnego, naturalnego wyglądu. Dzięki butom włoskiej marki Bertulli możecie zdobyć od 4 do 10 dodatkowych centymetrów wzrostu.

 

Jak jest to możliwe przy zachowaniu normalnego wyglądu buta?

 

Sekret butów Mario Bertulli tkwi w ich wewnętrznych wkładkach, całkowicie zintegrowanych z podeszwą. Dodatkowo obuwie posiada dyskretny obcas, który dyskretnie unosi sylwetkę, „wymusza” prawidłową postawę ciała oraz dodaje kilka dodatkowych centymetrów wzrostu (nawet do 10 cm wzrostu!).

Buty Bertulli występują w różnych modelach, kolorach oraz we wszystkich możliwych rozmiarach. Odnajdźcie na stronie internetowe www.mario-bertulli.pl  buty wszelkiego typu : snurowane, mokasyny, z klamrą, buty zimowe, sportowe, czy sandały. Bądźcie wysocy na każdą okazję, zawsze na poziomie Waszej partnerki noszącej buty na obcasie! Marka Bertulli proponuje Wam buty do pracy, na wieczór, na ceremonie, buty odpowiednie na weekend, czy w celu uprawiania sportów!

To właśnie buty Mario Bertulli nosiły takei postacie jak Jan Paweł II, Tom Cruise, czy dawny prezydent Francji Nicolas Sarkozy. 

Buty podwyższające Mario Bertulli wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Każdy z Was odnajdzie produkt, który odpowie jego potrzebą – od modeli, które mogą być noszone na codzień po modele luksusowe z kolekcji Goodyear, wykonane z najlepszej jakości skór, charakteryzujące się specalnym, ręcznym zdobieniem.  

 

Zapraszam wszystkich na stronę internetową. Mamy nadzieję, że produkty Mario Bertulli spotkają się z sympatią polskich mężczyzn ceniących wygodę, jakość oraz elegancję.

Bertulli gwarantuje Wam pełną satysfakcję lub zwrot przesyłki

Edytowane przez mario bertulli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam,

 

mam nadzieję, że nikt o to wcześniej nie pytał :)

 

Widziałam gdzieś reklamę obuwia podwyższającego dla mężczyzn firma Betelli. Wygląda to fajnie i zgrabnie i elegancko. Znacie takie buty? Chcemy spróbować z narzeczonym jesteśmy ciekawi opinii. Z boku na wyglądają na podwyższane to duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.