Skocz do zawartości

Obuwie podwyższające dla mężczyzn


rybak80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników
Mam pytanie, czy ktoś wie może czy w Polsce (internet, sklepy itd.) można nabyć męskie obuwie na podwyższonym obcasie? Ostatnio takie buty nosi premier Francji. Trochę szukałem i jak na razie nie znalazłem. Chodzi mi o coś w tym stylu ale nie od Dior:

post-119-0-49217900-1321714925_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo.

Pan Dariusz Lewandowski realizuje takie zamówienia .

Buty są mało typowe na naszym rynku - zatem chyba tylko ta droga ci pozostaje .

http://www.szewstwoartystyczne.pl/glowna2.html

 

Dla mnie to jak połączenie śledzia z tortem :/ Życzę powodzenia w poszukiwaniach :)

 

Trudno dyskutować o gustach .

Kowbojki też miały obcas czasami wcale nie mały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zamówienie, to nie problem. Zlecić można u Kielmana, i Januszkiewicza, i Wielądka czy Kurkusa pewnie do tego. I to oczywiście nie będzie Dior.

 

Namiary na pracownie w tym wątku:

http://www.wbutach.pl/topic/164-obuwie-szyte-na-miare-pl/page__p__935__hl__kurkus__fromsearch__1#entry935

 

Tylko czy, "byle nie Dior" to jedyny wymóg i odpowiedź kolegę urządza? :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince:

 

prince_20pumps_small.jpg

 

PrinceFashionDM_468x553.jpg

 

l_d3a7682a66eea65cbfafe999e456811c.jpg

 

Zarówno Prince jak i Sarkozy są dość skromnego wzrostu. Mimo wszystko i w mojej ocenie nie wygląda to dobrze, ale jednak to skrajność i artysta może sobie pozwolić na ekstrawagancję.

 

Natomiast coś takiego, już rozsądniej się prezentuje:

ops94y.gif

 

Choć oczywiście, wszystko rzecz gustu. Mnie osobiście nie kręci, ale wyobrażam sobie, że ktoś może dobrze wyglądać na podwyższonym obcasie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Oczywiście w moim przypadku również chodzi o wzrost. Moja dziewczyna jest mojego wzrostu, jak założy buty na obcasach to jest wyższa, stąd te poszukiwania. Takie jak ma Prince odpadają, te mniejsze, gdzie na nogach praktycznie nie widać tego są dla mnie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. W zasadzie wymyśliliśmy jedynie szycie na miarę, ale wiesz co - zadaj pytanie tutaj:

http://www.forum.bespoke.pl/viewforum.php?f=9

 

Jest tam kilka osób, które o eleganckim obuwiu wiedzą naprawdę sporo i modelami sypią z rękawa. Myślę, że dostaniesz wsparcie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kolego odpuścił bym w takim razie zupełnie takie myślenie.

Kobiety i owszem spoglądają na wysokich facetów ,a dokonują jak w twoim przypadku zupełnie irracjonalnego wyboru z pozoru.

O ile w pierwszej chwili tak postrzegają to oczekują zupełnie czegoś innego .

Różnica wzrostu w przypadku kiedy twoja kobieta zakłada szpilki powinna wywołać u Ciebie inne raczej skojarzenie ,a nie dołowanie się własnym wzrostem .

Bo tak naprawdę to TY jesteś alfa w tym całym stadzie i twój wzrost zupełnie nie miał tu nic na rzeczy dla twojej wybranki .

Zatem odpuść sobie to kulawe myślenie zanim okulejesz na dobre :)

 

Ot taka rada jak z "Przyjaciółki" ale mówi Ci to facet który myśli ,że wie co mówi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ekipa bespoke.pl pomogła - zamieszczę i tu rozwiązanie - może ktoś skorzysta:

 

2910.jpg

 

http://www.calzoleriastizza.it/dettaglio.php?modello=1389

 

1146b.jpg

 

http://www.calzoleriastizza.it/dettaglio.php?modello=1391

 

7cm.jpg

 

Wątek na bespoke.pl:

http://www.forum.bespoke.pl/viewtopic.php?f=9&t=1632

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam!

 

Tak patrzę sobie:

http://www.conhpol.pl

 

Kilka wścibskich pytań, bo nie miałem przyjemności z obuwiem tej marki :)

 


     
  1. Ile cm daje wkładka Conhpolu, i które z modeli występują w takiej opcji?
  2. Jak się kształtują ceny obuwia w salonach tej marki?
  3. Mierzyłeś, ale nie zdecydowałeś się - dlaczego?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobre rozwiązanie problemu. Na pewno lepsze niż to co nosił Prince i Sarkozy. Choć muszę przyznać że kompletnie nie potrafię pojąć jak te buty są skonstruowane. Niby nie ma wysokiego obcasu a jednak jest. Ten szewc chyba potrafi zakrzywiać czasoprzestrzeń

0

 

 

... hmm bardzo ciekawe rozwiązanie, nie spotkałem się jeszcze z takimi butami. Rozwiązanie jest jednak banalnie proste - oszukanie oka: każdy patrzy na obcas a on o dziwo ma standardową wysokość :o ale gdy spojrzymy wyżej - tylna część buta (obłożyny) wyciągnięte są wyżej (o wysokość klina - wkładki)... przeanalizowałem to dogłębnie :wacko: bo wcześniej dałem się na to nabrać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile cm daje wkładka Conhpolu, i które z modeli występują w takiej opcji?

Jak się kształtują ceny obuwia w salonach tej marki?

Mierzyłeś, ale nie zdecydowałeś się - dlaczego?

 

 

7cm daje maks z tego co wiem - nie wiem dokładnie które modele, ale było ich kilka

Ceny są około 200-400zł - te buty z wkładką, które mierzyłem kosztowały 339zł

 

Nie zdecydowałem się, bo akurat kupowałem inne buty, te przymierzyłem z ciekawosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Forumowicze, Chciałam Was ostrzec przed jedną z firm sprzedającą w Polsce podwyższające buty dla mężczyzn

MARIO MORONTI. To są OSZUŚCI I NACIĄGACZE

. Zamówiliśmy 2 pary butów od razu zaznaczając, że jedną z nich (tą mniej wygodną) zamierzamy odesłać niestety zwrot nie był możliwy wbrew temu, co napisane było w regulaminie zwrotów. Dodatkowo mimo, ze w regulaminie sklepu była informacja, iż Sprzedawca pokrywa koszty przesyłki, do faktury została doliczona kwota 12 zł. Po naszej interwencji w tym zakresie regulamin sklepu został ZMIENIONY!! Teraz pojawił się zapis, ze przesyłka kosztuje 12 zł. Bezczelność i chamstwo!! Serdecznie NIE POLECAM ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE!!!!!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.