Jump to content

Dylemat którym preparatem renowować kierownicę ??


Recommended Posts

Pacjent- kiera Astry G 1999 rocznik.

 

Multirenowacja ma w ofercie dwa kremy renowacyjne:  Renovating Cream oraz Javacuir.

Ktory preparat zastosować i dlaczego ten a nie drugi ???

 

Mozna znalesc na necie relacje z farbowania Renoskurem.  Ekonomicznie i wyglada niezle.  Co u tej opcji uwazacie ?

 

W relacji http://blog.multirenowacja.pl/skora-duzo-mlodsza-w-kilka-chwil/ proponowany jest na koniec lakier matowy.  Czy po nim nie bedzie sie slizgac kierownica w dloniach ??

 

Czy po kremie renowacyjnym zastosowac Pommadiera ?

 

Dzieki :)

P1070847.JPG

P1070854.JPG

P1070861.JPG

P1070862.JPG

P1070867.JPG

Link to comment
Share on other sites

Stary wątek, ale może coś z niego wyciągniesz dla siebie:

 

 

Tu masz też dość fajną relację:

 

Najważniejsze, by powierzchnię kierownicy dobrze odtłuścić i wyrównać. Najlepsze efekty osiągniesz na naturalnych dobrej jakości skórach. Ranovating Cream potrafi wyrównać małe nierówności, bo to koncentrat żywiczny,  ale to wymaga trochę wprawy. Juvacuir jest trochę jak farba, trochę jak balsam regenerujący.  Oba produkty są świetne, ale zawsze zrób sobie próbę na małym fragmencie i sam oceń czy będziesz zadowolony. To samo z lakierem wykończeniowym. Jedni stosują, inni odpuszczają. Zrób próbę i oceń samodzielnie, a będziesz miła pewność. Przy dobrze wykonanej robocie nic nie brudzi i efekt jest zadziwiająco trwały biorąc pod uwagę niską cenę jednego czy drugiego produktu w stosunku do łatwości użycia, nakładu wymaganej pracy i efektu. Trudno sobie wyobrazić łatwiejszą, a jednocześnie tak skuteczną renowację w warunkach domowych,  jaką oferują te 2 produkty :) Spróbuj i najlepiej sam daj znać co myślisz :)  A najlepiej pokaż efekt po robocie :) Powodzenia!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Przy regeneracji  w warunkach domowych to rzeczywiście się sprawdzić może.

Firmy wykonujące tą usługę profesjonalnie wpierw czyszczą środkami odpowiednimi do tych prac, nawet Ph powinno być uwzględnione-Ph środka.

Następnie są szlify na odpowiednich papierach, odtłuszczanie powierzchniowe i jeśli jest potrzebne odtłuszczanie na specjalnych silniejszych odtłuszczaczach, potem rozpuszczalniki ( mój ulubiony to gld) , następnie lekki szlif, grunt, natrysk kilku warstw farby ( też oczywiście odpowiedniej) natrysk lakierów-niektóre wymagają dodatku 5% utwardzacza. Dalej zostawiamy i konserwujemy. Wytrzymałość tych powłok jest znaczna. Wygląd przypominający jak najbardziej fabryczny. Osobiście w kolejnym kroku na sam koniec po minimum  12 godzinach nadaję skórze jeszcze odpowiedni chwyt i miękkość. Ale jak najbardziej domowo można na produktach saphir.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.