Jump to content

Nike Air Force 1 jak wyczyścić z pożółknięcia


Recommended Posts

Witam wszystkich proszę was o poradę mam buty Nike Air Force 1, zdjęcie z Internetu  ale identyczne na tej części gumowej gdzie piszę Air   buty są pożółknięte ale reszta, bialutka jest jakiś sposób na przywrócenie koloru tych Nike Air Force 1, buty są jak nowe po za tym pożółknięciem na wspomnianym miejscu jeszcze chce je uratować. 

 

jd_030664_spin_01.jpg.bf2e6ab8dd5d8ac7eb6a2e648d485a89.jpg

Link to comment
Share on other sites

Troche za ten środek drogo a ja chyba, nie wykorzystam całego, i zimą bez lampy jak to, zrobię a moze są firmy plskie, sprawdzone co nawet, wysyłkowo co renowacje obuwia, robią sprawdzone ze, soda ocysczona da radę ale powolna praca, i godz jedna ledwo odzyskuje biel.

Edited by bos_kg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Do wybielania można użyć wody utlenionej w kremie  12%, nakładamy równą warstwę po czym wystawiamy na słońce albo pod lampę UV.  Wodę utlenioną w kremie można kupić w sklepach chemicznych lub w specjalistycznych sklepach fryzjerskich, albo na Allegro. ? Wodę taką stosuje się do rozjaśniania włosów. Kosztuje ona od kilku do kilkunastu złotych za butelkę (w zależności od pojemności). Gdy krem zmieni się w przypominającą skorupkę substancję to trzeba go zmyć, bo już nie będzie działał. Czas jaki wystawiamy na słońce to kilka godzin. Fragmenty które nie chcemy wybielić oklejamy. Nie sprawdzałem jak działa środek na skórę. Dla bezpieczeństwa proponuję sprawdzić na malłym fragmencie albo starych butach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.