Jump to content
tosoth

Zmiana koloru butów

Recommended Posts

Dzięki :-), chociaż ja wiem ile błędów przy tym popełniłem i tak entuzjastycznie bym tego nie określił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze koty za płoty, a doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. Pamiętaj, że kolory w "internetach" rzadko będą zbieżne z rzeczywistością, bo czasem jest to po prostu kwestia wyregulowania danego monitora na przykład. Efekt finalny natomiast mnie kupił :good: Bardzo fajnie wykończone! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję :-).

Co do kolorów w "internetach" to trochę doświadczenia mam. Przynajmniej na tyle, żeby wiedzieć, że nie ma takiej możliwości żeby ze zdjęcia w internecie dobrać kolor z próbnika :-). Zawsze jest to loteria. Dopiero po przyłożeniu na żywo próbnika do przedmiotu widać jaki to kolor i często można się mocno zdziwić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusiłbym się nawet o to, by pójść dalej - próbnik jest bardziej wiarygodny, ale też nie da 100% pewności, bo na różnych skórach barwnik potrafi reagować nieco inaczej :) Także przed malowaniem próby, próby i jeszcze raz próby. Ale jak już się złapie trochę wyczucia to już z górki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.