Skocz do zawartości
nie_problem

Dlaczego ludzie rzucają butami?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to tylko kapciem, żeby światło w pokoju zgasić. Wstawać się nie chce, a pod kołdrą cieplutko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że to jest tylko kwestia wyładowania emocji a przy tym potwierdzenie sprawności celności rzutu. Nic więcej mi do głowy nie przychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak pro po rzucania butami. Jak byłem nastolatkiem i zaczynałem przygodę z butami prawie dostałem jednym z modeli w twarz, gdyż firma oddaliła  klientce reklamację. Półpara przeleciała przez pół salonu GINO ROSSI i gdyby nie unik wylądowałby na mojej twarzy. To jedna z incydentalnych przygód w długim epizodzie handlowym, która bawi mnie do dziś.

:smiling:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatni też stałem się ofiarą rzucanego buta. Dziewczyna się strasznie poirytowała, bo oczywiście wyszła niemiła wymiana zdań na temat moich znajomych, za którymi ona nie przepada i but miał trafić we mnie, ale wylądował na lusterku. No tak, że ta wojna pantoflowa skończyła się akurat z wielkim brzękiem, my zostaliśmy bez lusterka, a teraz ona zostawia zawsze na laptopie otwartą stronę: http://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/8

Chyba chce mi w ten sposób powiedzieć, że coś jest nie tak, ale jak ja chce porozmawiać to jest miliony ważniejszych rzeczy w tym momencie. Może po prostu szuka jakiś w wskazówek w tych artykułach, albo chce, żebym to ja ich poszukał. Mam nadzieje, że święta rozluźnią atmosferę, ale na wypadek schowam wszystkie "groźniejsze" buty. :devil::happy: Tak, że takie i takie powody ludzie maja do rzucania butami :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi