Jump to content

Guest Rudyk82

Recommended Posts

Guest Rudyk82

Dobry wszystkim,

 

sytuacja wymyka się z spod kontroli, bo oczywiście super, że wybranka mojego serca powiedziała "tak" i datę ślubu wyznaczyliśmy na dość szybką, w sensie już za 3 tygodnie, ale dlatego do motylej nogi ja wciąż nie mogę znaleźć odpowiednich butów? Wybaczcie, że się tak wypłakuje, ale to nie jest dla mnie problem mały, szczególnie, że jak oglądam różne lakierki ... to zastanawiam się czy buty nie będą przyciągać zbyt wielkiej uwagi od morskiego garnituru i pożółkłego krawata? Nie chcę brać byle czego, bo spodziewam się z nich korzystać dosyć często, a mam tendencje do psucia i rysowania butów dość szybko, dlatego chyba licowane byłyby najsensowniejsze, no ale jak macie inne propozycje, to zupełnie rozumiem i chętnie posłuchać. Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Ale dlaczego lakierki? Ślub to doskonała okazja, by kupić pierwsze w życiu naprawdę dobre buty, które będziemy mogli później zakładać na najbardziej formalne okazje typu: śluby, pogrzeby, spotkania biznesowe ... itd. Z tego tytułu moim zdaniem najlepszym wyborem są czarne, klasyczne wiedenki. Niektórzy wskazują jeszcze na lotniki, ale dla mnie wiedenek nic jednak nie przebije.  No i nie lakierki! Stopa w tym specjalnie nie oddycha, wykończenie łamie się bardzo nieestetycznie, prezentuje się to średnio ... Ile razy takie lakierki później jeszcze założysz? A jak zainwestujesz w wiedenki z dobrej skóry, będziesz o nie dbał, to jest szansa, że kiedyś i twój syn pójdzie w nich do ślubu :) 

 

Popatrz, poczytaj:

http://blog.patine.pl/buty-slubne-yanko/

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.